Гройсман прокоментував прагнення Молдови запровадити у себе українську систему держзакупівель ProZorro

  Українська система Prozorro отримала міжнародну премію у сфері закупівель World Procurement Awards (WPA) в номінації Public Sector

  Молдова має намір найближчим часом імплементувати українську систему електронних державних закупівель Prozorro. Про таке вчора, 17 червня 2016 року заявив голова представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Шевкі Аджунер на міжнародній конференції у Києві, повідомляє УНІАН.

  "Я радий, що інші країни висловлюють зацікавленість в імплементації Prozorro. Зокрема, Молдова хоче впровадити цю систему. Я закликаю своїх молдовських колег йти цим шляхом", – наголосив Аджунер.

  При цьому представник секретаріату комітету СОТ з державних закупівель Роберт Андерсон, який також був присутній на конференції, повідомив, що Молдова також приєднається до угоди СОТ про держзакупівлі.

  "Молдова йде слідом за Україною у реформі держзакупівель. Я радий повідомити, що приєднання Молдови до угоди (СОТ про держзакупівлі – Ред.) відбудеться 14 липня", – підкреслив Андерсон.

  За його словами, серед країн СНД Казахстан і Росія також виявили бажання приєднатися до угоди.

  Своєю чергою прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив: "Те, що інші країни висловлюють свою зацікавленість в імплементації ‪‎ProZorro‬ надихає нашу команду на подальші зміни. Це в черговий раз засвідчує, що ми рухаємось у правильному напрямку".

  Як повідомляв 5.ua, 1 червня 2016 року Гройсман заявив, що очільники облдержадміністрацій, які з 1 серпня не перейдуть на ProZorro, мають бути звільнені.

  Попередній матеріал
  "Ми переможемо на цій війні" – у Києві отримали дипломи 37 майбутніх керівників військових підрозділів ЗСУ
  Наступний матеріал
  Місцеві жителі окупованої Горлівки здійснили спробу самосуду над бойовиками - ГУР

  "Укрзалізниця" приєдналася до ProZorro

  Нефьодов: За допомогою ProZorro в Україні проведено вже понад 100 тис. тендерів

  Творець системи ProZorro – про її впровадження у Міноборони та у всій країні

  Звіт щодо системи ProZorro: реакція Гройсмана

  Департамент публічних закупівель ProZorro залишається в МЕРТ

  Шимків: Успіх пілотної системи ProZorro у ході реформи держзакупівель вимагає змін законодавства