випуск_Черняховського
5.ua

"Ми переможемо на цій війні" – у Києві отримали дипломи 37 майбутніх керівників військових підрозділів ЗСУ

Дипломи отримали курсанти оперативно-стратегічного та оперативно-тактичого рівнів підготовки

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся випуск військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичого рівнів підготовки. Дипломи нині отримали 37 офіцерів.

Загалом навчання у військових тривало 3 роки. Випускники відтепер магістри. Найближчим часом вони керуватимуть військовими підрозділами ЗСУ. Офіцери кажуть: отримані знання допоможуть якісно виконувати завдання з розбудови збройних сил, зокрема для визволення Сходу країни від окупантів.

Генерал-майор ЗСУ Олександр Павлюк, один із випускників університету, розповів: "Цю академію ми закінчуємо вдруге, ми закінчуємо заочно. Відчуваємо гордість за наші Збройні сили, за нашу Україні. Відчуваємо, що ми переможемо на цій війні. Це саме головне відчуття, яке є у кожного у нас на серці".

Своєю чергою полковник ЗСУ Сергій Антоненко заявив: "Ті знання, які я отримав в університеті нададуть змогу, як я уже сказав у промові, якісно виконувати завдання у побудові Збройних сил , які здатні адекватно реагувати на сучасні виклики і загрози. Це найголовніше, чого нас вчать на оперативно-стратегічному факультеті. Приймати стратегічні рішення. Вивчаємо стратегічні планування, все , що стосується державного військового управління".

Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року в Харкові 250 курсантів університету повітряних сил ім. Кожедуба отримали дипломи

Попередній матеріал
Бойовики протягом півтора години атакували район Авдіївки з мінометів та зенітних установок - Лисенко
Наступний матеріал
Гройсман прокоментував прагнення Молдови запровадити у себе українську систему держзакупівель ProZorro

Аваков вручив дипломи майже 800 новим поліцейським

Курсанти з бойовим досвідом змоделювали напад терористів

"Незрадливі": Як курсанти-патріоти з Севастополя позували перед фотокамерами

Харківські курсанти опановують штурвал літака Л-39 "Альбатрос"

Перші навчально-польові збори харківських курсантів НГУ

У Хмельницькому майже 500 строковиків-прикордонників склали присягу