Аваков вручив дипломи майже 800 новим поліцейським

Їх направлять на роботу не лише у столичні відділки, а й в інші регіони України

У п’ятницю, 17 червня, 788 поліцейських Національної академії внутрішніх справ отримали дипломи, з них 36 – з відзнакою.

До роботи в лавах Національної поліції невдовзі стануть, зокрема, слідчі, працівники підрозділів із кіберзлочинністю та експерти-криміналісти. Їх розподілять у відділки не лише Києва, а й інших міст України.

Як стало відомо, документи вручав випускникам міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він наголосив, що головне завдання новоспечених копів – тримати високу планку довіри. За його словами, нові поліцейські "входять у дуже непростий період нашого реформування".

"У нас не так багато молодих офіцерів, які символізують ці зміни. Тому їм одразу потрібно буде тримати дуже високу планку. Сподіваюсь, що вони до цього готові. Сподіваюсь, що розуміють і сподіваюсь, що довіра до них буде високою", – додав Аваков.

Крім того, керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе зазначила: "Дуже важливо, аби у Національної поліції був свій освітній інститут, що займається і перепідготовкою, оскільки, якщо вони хочуть мати кар’єрне зростання, вони мають працювати над собою".

Як повідомляв 5.ua, Деканоідзе відправила у відставку головного поліцейського Миколаївщини. Напередодні, 15 червня, Президент України Петро Порошенко ініціював звільнення прокурора та начальника поліції Миколаївської області.

Попередній матеріал
Новим прокурором Одещини став заступник звільненого Сакварелідзе
Наступний матеріал
В Авдіївці на хабарі спіймали майора поліції

Аваков хоче створити орган, що займеться фінансовими розслідуваннями, як у США

Аваков: Я не допущу створення непідконтрольної МВС України "народної міліції" в "ЛНР/ДНР"

Деканоідзе відправила у відставку головного поліцейського Миколаївщини

У Києві поліція посилила патрулювання