bykvu.com

З 1 серпня в Україні всі держзакупівлі здійснюватимуться через систему ProZorro

Відтепер використовувати ProZorro зобов'язані також місцеві органи влади, комунальні підприємства та інші організації, які використовують кошти платників податків

В Україні з 1 серпня 2016 року всі державні закупівлі будуть здійснюватися через систему ProZorro. Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Зокрема, тепер використовувати ProZorro зобов'язані також місцеві органи влади, комунальні підприємства та інші організації, які використовують кошти платників податків.

"Повний перехід на електронну систему означає, що відтепер всі тендери, які перевищують порогові значення, повинні проводитися через ProZorro. Державний замовник (орган влади, державне чи комунальне підприємство) повинен завантажувати в ProZorro тендерні заявки, оголошуючи, таким чином, закупівлю. Далі він відповідає на питання постачальників і проводить в електронній системі аукціон або іншу процедуру, передбачену Законом "Про публічні закупівлі", – інформує прес-служба міністерства.

У повідомленні наголошується, що досвід першої хвилі переходу в ProZorro доводить, що жодних перешкод чи труднощів з введенням електронної системи для замовників не існує.

Як інформував 5.ua, Кабінет міністрів України виділив 17 млн грн на підтримку та модернізацію веб-порталу державних закупівель Prozorro, що допоможе підготувати систему до повноцінного запуску для всіх замовників.

Попередній матеріал
Відсьогодні вживані імпортні авто стануть дешевшими
Наступний матеріал
"Робочий день у розпалі": фракція Ляшка у повному складі йде на допит до Генпрокуратури
Теги:
Loading...

В Афганістані ліквідовано трьох бойовиків, які намагались захопити готель

Росія заборонила ввезення з України кормів для тварин

Гройсман прокоментував прагнення Молдови запровадити у себе українську систему держзакупівель ProZorro

Нефьодов: За допомогою ProZorro в Україні проведено вже понад 100 тис. тендерів