finance.bigmir.net

Відсьогодні вживані імпортні авто стануть дешевшими

  Набув чинності закон про зниження ставки акцизу на вживані автомобілі

  З 1 серпня цього року набуває чинності закон про зниження ставки акцизу на вживані транспортні засоби, який схвалили депутати Верховної Ради, а Президент України підписав на початку липня.

  Нагадаємо, закон передбачає, що пільгові умови ввезення автомобілів поширюються на осіб, які ввозять для власного використання або на користь інших осіб не більше одного автомобіля на рік. Разом з тим, протягом періоду дії Закону (до 31 грудня 2018 року) можливе ввезення на пільгових умовах не більше трьох автомобілів на одну особу.

  У разі відчуження (зокрема перепродажу) протягом 365 днів з дня реєстрації транспортних засобів, при ввезенні яких були застосовані знижені ставки акцизного податку, платник податку буде зобов’язаний сплатити акцизний податок за стандартними (підвищеними) ставками, передбаченими Податковим кодексом.

  Як повідомлялося, законом передбачається тимчасово знизити ставки акцизного податку на легкові автомобілі, інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей. Конкретні ставки акцизу залежать від виду транспортного засобу і потужності його двигуна.

  Зауважимо, знижені ставки акцизного податку не застосовуватимуться для легкових автомобілів, якщо вони мають російське походження або ввозяться з території РФ і/або з тимчасово окупованої території.

  Нагадаємо, 31 травня парламент підтримав проект закону про внесення змін до Податкового кодексу, яким передбачалося значне зниження акцизу для легкових вживаних автомобілів до 2018 року.

  Попередній матеріал
  В Афганістані ліквідовано трьох бойовиків, які намагались захопити готель
  Наступний матеріал
  З 1 серпня в Україні всі держзакупівлі здійснюватимуться через систему ProZorro
  Теги:
  Loading...

  Президенту направили на підпис закон щодо зниження акцизу на імпорт вживаних авто

  У ВР готують законопроект, що суттєво знизить вартість імпортних авто

  Парубій підписав закон про зниження мита на імпорт уживаних авто

  Імпорт електромобілів в Україну збільшився на 250%