Фото Андрія Кравченка

Президенту направили на підпис закон щодо зниження акцизу на імпорт вживаних авто

  За новим законом дозволять ввезити на пільгових умовах не більше трьох автомобілів на одну особу

  Кабінет міністрів України підтримав і направив Президенту пропозицію щодо підписання проекту Закону України “Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів". Про це повідомили у прес-службі уряду.

  Законопроект було розроблено з метою стимулювання розвитку ринку автотранспортних засобів в Україні та створення для громадян України умов придбання доступних легкових автомобілів для власного використання.

  "Пільгові умови ввезення автомобілів поширюються на осіб, які ввозять для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, міни, постачання, дарування, комісії, доручення, поруки, іншими господарськими та цивільно-правовими договорами або за рішенням суду, не більше одного автомобіля на рік", – йдеться в повідомленні.

  Як зазначається, за період дії закону (до 31 грудня 2018 року) можливе ввезення на пільгових умовах не більше трьох автомобілів на одну особу.

  Крім того, протягом 365 днів з дня реєстрації транспортного засобу, при ввезенні якого були застосовані зменшені ставки акцизного податку, діє заборона на його відчуження.

  Додамо, раніше повідомлялось, автор законопроекту про зниження акцизів на імпорт вживаних автомобілів народний депутат з групи "Відродження" Дмитро Святаш зареєстрував новий законопроект №3251-П, яким блокує ухвалений Верховною Радою закон.

  Нагадаємо, 31 травня парламент підтримав проект закону про внесення змін до Податкового кодексу, яким передбачалося значне зниження акцизу для легкових вживаних автомобілів до 2018 року.

  Попередній матеріал
  Убивцю оперного співака Василя Сліпака знищено – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Балчун: Я людина заощадлива – харчуюся у барі "Укрзалізниці" за 20-30 грн

  Саміт НАТО у Варшаві: Порошенко запланував зустріч з Обамою та Керрі

  Порошенко: Санкції проти Росії – це потужна мотивація до виконання Мінських угод

  "Моряки мають бути забезпечені житлом, особливо ті, хто зберіг вірність присязі в Криму" – Порошенко

  Порошенко призначив командувача ВМС ЗСУ