president.gov.ua

"Моряки мають бути забезпечені житлом, особливо ті, хто зберіг вірність присязі в Криму" – Порошенко

В Одесі Президент вручив морякам ключі від нових квартир

У День Військово-Морських Сил України Президент Петро Порошенко привітав моряків із професійним святом та вручив їм ключі від новозбудованих квартир. Глава держави наголосив, що питання соціального захисту військових моряків є одним із першочергових, особливо це стосується забезпечення житлом вихідців із Криму, які продовжили службу у лавах ЗСУ. Про це повідомляє прес-служба Президента.

Президент висловив тверде переконання, що вирішення житлових проблем ВМС мають бути не нижчими за загальні показники у ЗСУ, де за останні два роки, з червня 2014 і до тепер, особовий склад отримав 1927 квартир, а 31 родина скористалася грошовою компенсацією за належне їм житло.

Особливо актуальним це питання є зважаючи на факт, що нині 600 військовослужбовців - моряків живуть на кораблях, підкреслив Глава держави.

Президент повідомив, що під час наради, яка відбулася сьогодні, він доручив вжити кроків аби змінити цю ситуацію. "Я дав доручення Міністру оборони, ми скоординували зусилля з Міністром інфраструктури, найближчим часом, думаю, це рішення буде проведене через Кабінет Міністру і біля порту будуть передані два будинки, які зараз належать Мінінфраструктури, для того, щоб у надзвичайно короткий термін зробити там гуртожитки", – констатував Порошенко.

president.gov.ua


"Міністерство оборони отримало наказ від мене, гроші на модернізацію будинків знайдені, рішення в Уряді погоджено і я ставлю завдання, щоб до кінця року цей комплекс робіт був завершений і мені з цього приводу була доповідь. Щоб ми більшість військових моряків з кораблів переселили у гуртожитки на березі", – додав Президент.

Президент також оглянув одну із квартир, яку отримала родина капітана 2 рангу Дмитра Глухова. Глава держави поспілкувався з новоселами та побажав їм затишку у новій оселі.

Він також повідомив, що найближчим часом розпочне роботу Програма щодо забезпечення житлом військовослужбовців і членів їхніх родин. За словами Глави держави йдеться не лише про побудову житла за бюджетні кошти, а й про систему кредитування, за рахунок чого значно більше військовослужбовців "матимуть доступ до якісного житла з дуже великою розстрочкою, списанням частини вартості кредиту за вислугу років".

president.gov.ua

Як повідомляв 5.ua, волонтери яскравим відеороликом привітали військових моряків з Днем ВМС

Попередній матеріал
Бійці ПС переходять до армії на контракт
Наступний матеріал
Чеська республіка затвердила нову міжнародну назву
Loading...

День ВМС у Миколаєві: До міста прибули розвідувальний корабель "Переяслав" та тральник "Генічеськ"

День ВМС: У Києві й Одесі у помірялися силами спортсмени та військові

Порошенко: Сьогодні до складу ВМС увійдуть два броньовані артилерійські катери

Порошенко призначив командувача ВМС ЗСУ

День ВМС в Україні: привітання політиків і військового командування

Екс-заступник командувача ВМС України, якого підозрюють у держзраді, очолив Балтійський флот – ЗМІ