5 канал

Порошенко призначив командувача ВМС ЗСУ

  Порошенко призначив командувачем Військово-морських сил України генерал-лейтенанта Воронченка Ігоря Олександровича

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час урочистостей до Дня Військово-морських сил ЗСУ сьогодні у Одесі.

  "Призначити на посаду командувача Військово-морських сил Збройних сил України Воронченка Ігоря Олександровича", - зазначив Порошенко.

  "Указ Президента України про командувача ВМС ЗСУ. Призначити генерал-лейтенанта Воронченка Ігоря Олександровича командувачем ВМС ЗСУ та присвоїти йому звання віце-адмірала", - зачитали указ Президент.

  Ігор Воронченко народився на Харківщині. Закінчив Ташкентське танкове училище, після чого потрапив до радянської групи військ у Німеччині, де командував танковим взводом. Після розпаду СРСР повернувся на Батьківщину та склав присягу на вірність народу України. Проходив службу в Національній Гвардії України в Харкові. З 1998 по 2003 рік на території Криму командував полком, що спочатку відносився до 7 дивізії НГУ, а згодом був переформатований у 501-й окремий механізований полк.

  14 жовтня 2015 року генерал-майору Ігорю Воронченку - начальнику Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України присвоєно військове звання генерал-лейтенанта. 25 квітня 2016 року призначений в.о. командувача ВМС ЗСУ.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 15 квітня 2016 року, Президент звільнив голову ВМСУ Сергія Гайдука. Нагадаємо, 12 лютого ключові волонтерські групи звернулись із листом до Петра Порошенка і керівництва ЗСУ із вимогою перевірити лояльність офіцерів ВМС України. Волонтери серед іншого закидали керівництву ВМС відсутність концепції розвитку флоту та навіть прихильність до російських окупантів. Левова частка звинувачень і підозр стосувалась особисто Сергія Гайдука.

  Попередній матеріал
  "Туреччина – це і ваш дім": Ердоган запропонував давати громадянство біженцям із Сирії
  Наступний матеріал
  Луценко: Депутати мають амністувати бійців, які у воєнних умовах порушували Кримінальний Кодекс мирного часу
  Loading...

  День ВМС в Україні: привітання політиків і військового командування

  Президент призначив в.о. командувача ВМС України

  Порошенко пояснив причину звільнення одіозного керівника ВМС

  Президент звільнив голову ВМСУ, проти якого виступали волонтери