Facebook / Повернись живим

Волонтери вимагають перевірити лояльність керівників ВМСУ

  Ключові волонтерські групи вимагають від Президента і керівництва Збройних сил перевірити лояльність офіцерів Військово-морських сил України

  Після низки критичних публікацій у пресі та у соцмережах волонтери серед іншого закидають керівництву ВМС відсутність концепції розвитку флоту та недопущення до виконання обов'язків 73-го морського центру спеціальних операцій повного кавалера ордену "За мужність" Едуарда Шевченка, хоча існує відповідне подання від начальника Генштабу, підписане його начальником, Віктором Муженком.

  Ба більше, волонтерські групи мають підозру, що керівництво флоту прихильне до російських окупантів, тож просять провести переатестацію всіх офіцерів штабу флоту на предмет їх корумпованості і професіоналізму, а також перевірити їхнє ставлення до сепаратизму.

  "Кадрова політика, яка ведеться штабом ВМФ і відбувається в усіх частинах, що відносяться до Військово-морського флоту, жахлива. Люди виживаються, виживаються професіонали і патріоти, призначаються люди, яких потрібно перевіряти", – розповіла волонтер ГО "Народний тил" Юлія Гончарова.

  Засновник проекту "Повернись живим" Віталій Дейнега уточнив: "В нашому листі, який ми підписуємо до Президента, є наступні три "герої": це сам Гайдук, це Діяков, заступник, і третій – Тимчук. У цього керівництва родичі живуть на території окупованого Криму і деякі навіть працюють у ЧФ РФ. Якщо це так, то, відповідно, вжити заходів щодо їх звільнення".

  Як повідомляв 5.ua, у січні волонтери скаржились на те, що бюрократія ВМС гальмує ремонт бойового корабля "Нетішин".

  Попередній матеріал
  Павлопіль: бойовики застосовують тактику, відпрацьовану ще під час чеченської війни
  Наступний матеріал
  Внесені Президентом "безвізові" законопроекти уже зарестровані у ВР
  Теги:
  Loading...

  Волонтери скаржаться: бюрократія ВМС гальмує ремонт бойового корабля "Нетішин"

  Волонтери врятували пораненого під Зеленопіллям 19-літнього бійця від ампутації стопи (відео)

  Волонтери виявили в порту Севастополя близько 40 ракет до зенітних комплексів С-300 - ЗМІ

  Полторак нагородив поранену волонтерку Юлію Шевчук

  Волонтер Віталій Дейнега: Я не чекаю удару в спину від СБУ при нинішньому голові

  5 канал - трансляція наживо