Презентація
Презентація 5 канал

У Києві презентували міжнародну базу корупціонерів України – відео

Читайте по-русски
Вся інформація, розміщена на сайті, представлена шістьма мовами

Міжнародну базу корупціонерів України презентували в Києві. Це сайт в інтернеті, на якому міститься інформація з відкритих джерел про теперішніх і колишніх посадових осіб нашої держави, які причетні до корупції.

Над базою даних UAcorruption.org працювали активісти, юристи і кваліфіковані фахівці, розповідають у громадській організації "Рух боротьби з корупцією".

Вся інформація, розміщена на цьому сайті, представлена шістьма мовами: українською, англійською, німецькою, французькою, іспанською та італійською.

Головні ідейники створення бази корупціонерів кажуть, що сайт буде постійно доповнюватися за участю громадськості. Інформація проходитиме обов’язкову перевірку.

"У цій базі даних є більш ніж достатньо інформації, щоб охарактеризувати цих людей, дати їм оцінку як корупціонерам. Майже вся ця інформація ніколи не була заперечена в жодному суді. І, також, це верхівка айсбергу", – каже Іван Лозовий, голова правління ГО "Рух боротьби з корупцією".

"Всі гілки влади – судова, виконавча, законодавча – займаються тільки тим, щоб продовжують обкрадати нас, українців. Національне агентство з питань запобігання корупції, яке було створене у 2015 році, як і НАБУ, як і САП, не працюють і не борються з корупцією, а лише імітують", – говорить Ганна Соломатіна, голова ГО "Національна антикорупційна платформа".

Нагадаємо, оцінити стан антикорупційного законодавства після рішення Конституційного Суду України – із таким проханням до Венеційської комісії звернувся Володимир Зеленський.

 

 

Попередній матеріал
Разумков назвав дату розгляду Держбюджету на 2021 рік
Наступний матеріал
Чому поліпшилася статистика захворюваності на COVID-19 – коментарі МОЗ та експертів
Loading...

Вілла в Італії та активи на Кіпрі: НАБУ закрило справу проти Авакова за незаконне декларування

СБУ створила опитування щодо корупційних ризиків у діяльності співробітників

ВАКС скасував свій перший вирок через рішення КСУ заборонити електронне декларування

Україна закуповуватиме в Чехії застарілі гаубиці "Дана", снарядів на які немає – Бутусов

ВАКС відправив за ґрати депутата Полтавської облради – подробиці справи

Головною була війна з РФ: канадський дипломат вважає, що попередню владу надмірно критикували