У Кремлі побоювалися смерті в’язнів на території РФ – Полозов

  За словами адвоката, успішність цього випадку не означає, що з іншими бранцями буде так само

  Адвокат українських політв'язнів у РФ Микола Полозов прокоментував ситуацію з поверненням українців Юрія Солошенка та Геннадія Афанасьєва на Батьківщину. За його словами, у Кремлі побоювалися смерті в’язнів на території РФ. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Вони обидва хворі. Втрати для кремлівської влади від їх можливої смерті в Росії в ув’язненні були б набагато вищі, ніж у ситуації обміну. Сподіватимемося, що в умовах термінового, інтенсивного надання медичної допомоги стан здоров'я Афанасьєва і Солошенка покращиться", – зазначив він.

  Адвокат також підкреслив, що факт звільнення трьох бранців у РФ не означатиме, що й інших політв’язнів вдасться повернути на Батьківщину: "Звільнено ще двох заручників. Троє звільнених – це вже системний випадок, практика. Але потрібно розуміти, що з іншими політв'язнями буде важче", – вважає Полозов.

  Нагадаємо, літак з визволеними українцями Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенком приземлився в аеропорту "Бориспіль" поблизу терміналу "В" близько 17:40. Згодом п'ять автомобілів та швидка медична допомога з бранцями виїхали з території летовища та поїхали в Київ. 

  Як повідомили у прес-службі Президента, обидва українці доправлені до "Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами, де відбулася зустріч із Президентом України.

  Попередній матеріал
  Уряд Естонії вимагатиме від Росії компенсацію за радянські депортації
  Наступний матеріал
  Правдива розповідь військових про КПВВ "Золоте", що так і не розпочало свою роботу

  "Казали, що буде краще, якщо прийму громадянство РФ" – перші слова Солошенка після повернення

  Солошенко й Афанасьєв прибули до Києва – перші фото

  Афанасьєв і Солошенко приземлилися в "Борисполі" – "швидкі" повезли їх до Києва

  Порошенко – звільненим бранцям: У вас не було жодної секунди коливань, що Україна бореться за вас