Порошенко – звільненим бранцям: У вас не було жодної секунди коливань, що Україна бореться за вас

Порошенко зазначив, що обмін відбувся завдяки Мінським домовленостям

Таке зазначив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Геннадієм Афанасьєвим і Юрієм Солошенком, які сьогодні повернулися до України.

"Так, нам це вдалося. І так ми будемо робити до тих пір, доки кожен українець не буде визволений з заручників. Ми будемо продовжувати для того, щоб, і Кольченко, і Сенцов, і ті хто знаходяться на окупованій території, і ті хто знаходяться на території РФ, всі повернулися додому. Ми записали це у Мінські угоди, це стало можливим у результаті Мінських угод і доводить їх активність", – зазначив Порошенко.

"Довгих 767 днів ми чекали цієї миті. І нарешті українці повертаються додому. Ім'я Афанасьєва, ім'я Солошенка стали легендарними в Україні, ви стали символами. І дуже добре, що одразу після повернення Надії Савченко додому повертаєтесь ви. Мені приємно, що у вас не було жодної секунди коливань, що держава бореться за вас. Це робить велика кількість людей, тому це свято не лише для вас, це – свято для всієї України", – додав Президент.

Як повідомили у прес-службі Президента, обидва українці доправлені до "Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами, де відбулася зустріч із Президентом України.

Попередній матеріал
"Казали, що буде краще, якщо прийму громадянство РФ" – перші слова Солошенка після повернення
Наступний матеріал
Уряд Естонії вимагатиме від Росії компенсацію за радянські депортації

Солошенко й Афанасьєв прибули до Києва – перші фото

"Казали, що буде краще, якщо прийму громадянство РФ" – перші слова Солошенка після повернення