У Кім Чен Ина істерика: ТОП-5 емоційних відео "5 каналу", якими запам'ятався жовтень

. 5.ua
Несподівані, курйозні, шокуючі і навіть трагічні події – таким став жовтень у 2020-му. Зе-президент сказав, що "має стосунок до двох майданів" – але в опозиції йому нагадали, хто де був у ті непрості часи. Україна оплакала жертв трагічного польоту війського АН-26... А диктатор Північної Кореї вибачився за те, що його народу погано живеться – і пішов далі творити диктатуру

ОККУПАЦИЯ – Аншлюс. Австрия

Четверта серія документального циклу "ОКУПАЦІЯ".

Ви дізнаєтеся, як дві тоталітарні держави – СРСР і нацистська Німеччина – окупували країни Європи і Азії. Ви побачите, як сучасна Росія окупує території незалежних держав, намагаючись повернути їх в "сферу свого впливу".

Дивіться усі серії циклу "ОККУПАЦИЯ" на YouTube "5 каналу".

Як прощалися із загиблим в катастрофі Ан-26 курсантом Віталієм Вільховим на Львівщині

Мріяв про небо і залишився там назавжди... На Львівщині попрощалися з курсантом Харківського університету повітряних сил Віталієм Вільховим. Сотні людей прийшли провести хлопця в останню путь. Ніхто не стримував сліз...

Масова істерика: ридає Кім Чен Ин і "вся" Північна Корея

Лідер Північної Кореї розплакався під час публічного виступу.

Промову виголошував на заході до 75-річчя Трудової партії Північної Кореї. Він вибачився перед людьми за те, що не зміг покращити їхнє життя. Услід за лідером заплакали всі присутні на площі. Відеозапис оприлюднило північнокорейське державне телебачення. Камери знімали крупним планом обличчя жінок , а ще чоловіків, які також не стримували сліз.

Кім Чен Ин подякував військовим за їхню самопожертву під час подолання стихійних лих, а також за те, що запобігають поширенню коронавірусу. Якого, нагадаємо, за офіційними даними у КНДР практично немає, хоча там живе майже 25 млн людей.

Ceкc-туризм на войне: Чичерина/Северодонецк: Укры выкопали море/Крым в *** | Вечер с Яниной Соколовой

Її звати Яніна Соколова і вона одразу попереджає: це вона порадила ОП звільнити дідуся; це вона вираховує за ІР всіх, хто заходить у "Вконтакте"; і це вона через 15 років забиратиме у Шмигаля пенсію.

"Чл*ном грав на роялі, коли ми стояли на Майданах": Сюмар рознесла промову Зеленського

Тут узагалі будь-які попередні коментарі – зайві. Просто дивіться.

Дивіться також: Зе-влада, Москаль і матюки: ТОП-5 відео "5 каналу", що "підсмалили" вересень

Попередній матеріал
Лондон, День тищі і "Коля Велюрович": шалений ТОП "Вечірнього преЗЕдента" в жовтні
Наступний матеріал
Діджиталізація в ОСЦПВ: автоцивілка та європротокол – чого чекати водіям
Loading...