Державне бюро розслідувань
Державне бюро розслідувань 5 канал / Час. Підсумки тижня

У ДБР вирішують, хто керуватиме розслідуваннями у справах Майдану – що відомо

Читайте по-русски
Голова організації "Родина Героїв Небесної Сотні" каже, що під час співбесіди не мав можливості поставити запитання кандидатам

У ДБР вирішують, хто керуватиме розслідуваннями у справах Майдану. Комісія підбиває підсумки конкурсу. Спочатку його планували провести в закритому режимі. Та після розголосу у ЗМІ була організована трансляція.

Крім того, представники громадських організацій та родичі загиблих під час Революції Гідності могли бути присутніми під час відбору кандидатів.

Під час першого етапу конкурсу, який відбувся тиждень тому, претендентів перевіряли на знання законодавства. Найбільше балів із п'яти кандидатів набрали Віталій Драгунов і Роман Крупка, які мають досвід роботи в управлінні спецрозслідувань, а також Олег Пересада, який вів розслідування воєнних злочинів.

Другим етапом була співбесіда. Голова організації "Родина Героїв Небесної Сотні" каже, що під час співбесіди не мав можливості поставити запитання кандидатам. Тож від керівника департаменту родичі загиблих на Майдані чекатимуть звіту за перший місяць роботи.

"На превеликий жаль, ми були на співбесіді як спостерігачі, не мали права запитувати. Дуже неприємно було спостерігати особисто мені, що були такі люди, які не мали ніякого стосунку до розслідування справ Майдану, і їх якимось чином намагалися протягувати, а тим людям, які займалися справами Майдану, навіть на деякі запитання, які самі ж ставили, не дали можливості відповісти", – заявив Юрій Аксенин, голова громадської організації "Родина Героїв Небесної Сотні".

Нагадаємо, раніше в ГО "Родини Небесної Сотні" прокоментували призначення Володимиром Зеленським на посаду заступника голови Офісу президента Олега Татарова. Заявили, що влада вкотре пробиває моральне дно та засвідчує зневагу до європейських демократичних цінностей, законів України та гідності.

Попередній матеріал
Пожежі на Луганщині є частиною війни Росії проти України – Геращенко
Наступний матеріал
"Все, що робиться в Чернігові, робиться завдяки децентралізації" – кандидатка на посаду міського голови
Loading...

Лукашенко знову балотується, а народ протестує – чи буде мінський Майдан

Справа судді Майдану: чому скандальну суддю Царевич виправдали – подробиці засідання

Суд виправдав одіозну суддю Майдану Оксану Царевич – подробиці

Справа судді Майдану – Оксані Царевич виносять вирок

Справа розстрілів на Майдані: міністра оборони часів Януковича заочно взяли під варту

"Рік Зеленського – рік реваншу": чим завершилася акція під будинком Зеленського – включення