Марина Рейко
Марина Рейко 5 канал

"Все, що робиться в Чернігові, робиться завдяки децентралізації" – кандидатка на посаду міського голови

Читайте по-русски
COVID-19 у міського голови Чернігова дуже сильно вплине на виборчу кампанію, вважає Рейко

Позитивний COVID-статус у чинного місткого голови Чернігова Владислава Атрошенка дуже сильно вплине на перебіг передвиборчої кампанії у місті, вважає кандидатка на посаду міського голови Чернігова від "Європейської солідарності" Марина Рейко. Про це вона сказала в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

"Ця новина дуже вплине на вибори, тому що до цього часу чинний міський голова проводив дуже багато зустрічей із виборцями. Ситуація може бути взагалі патова – зараз весь Чернігів може злягти з коронавірусом", – говорить Рейко.

За її словами, команда "Європейської солідарності" у міській раді працюватиме в опозиції до команди Атрошенка.

"Ми будемо в опозиції, тому що чинний міський голова проводить не дуже правильну кампанію. Все, що робиться в Чернігові, робиться завдяки децентралізації, а не завдяки міському голові. А в нас усе презентується так, ніби це зробив Атрошенко. Люди в Чернігові так давно вже не бачили, щоб щось ремонтувалося, що коли почалися ремонти та будівництво доріг, то люди почали говорити, що "хоч щось вже робиться", – вважає кандидатка.

"Ось це "хоч щось вже робиться" – це формула Чернігова. Людям вже байдуже, як це робиться, за які кошти це робиться, і чи можна було зробити це дешевше. Тому з цим треба боротися", – підсумувала Рейко.

Нагадаємо, раніше голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко подав у відставку. Причиною називає відсутність власного впливу на кадрову політику в регіоні та на формування складу кандидатів до обласної ради.

Попередній матеріал
У ДБР вирішують, хто керуватиме розслідуваннями у справах Майдану – що відомо
Наступний матеріал
"Реформу відкотили назад": Нефьодов про нинішню ситуацію на митниці та про те, що таке "копитні"
Loading...