Мурал в "зоні відчуження" Sky Art Foundation

У Чорнобилі з'явився мурал від португальського художника

На малюнку зображено зародження нового життя після техногенної катастрофи

На одній зі стін головної вулиці Чорнобиля з'явився малюнок від португальського стріт-арт-художника Антоніо Коррейя (Pantonio), приурочений до 30-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, повідомили e прес-службі Sky Art Foundation.

На малюнку зображено зародження нового життя після техногенної катастрофи. Так, кролики на стіні символізують повернення тварин і відродження всього живого на територію, яка вважалася непридатною для існування.

Як пояснив засновник благодійного арт-фонду Sky Art Foundation Дмитро Палієнко, розпис стіни в зоні відчуження є своєрідним маніфестом. "Привернення уваги широкої громадськості до катастрофи, нагадування про те, як слід поводитися з атомом і не забувати, що немає нічого важливішого, ніж людське життя", – зазначив він.

Сам художник зізнався, що робота в Чорнобилі є мрією багатьох майстрів. "Робота на такий локації – це виклик і мрія для багатьох стріт-артистів, а також велика відповідальність. Адже малюнок пов'язаний з трагедією, що сталася 30 років тому. Трагедією, яка торкнулася багатьох країн і поколінь", – сказав Pantonio.

Нагадаємо, що черговий мурал з’явився на стіні столичного будинку в середмісті. Цього разу за пензлі взялися український художник та 12-річний неповносправний хлопчик. 

Попередній матеріал
У Болгарії на збройному заводі стався вибух
Наступний матеріал
Окупанти змінюють тактику вогневого ураження – розвідка
Теги:
Loading...

У Чорнобилі з'явився мурал від португальського художника

Чорнобиль – 30 років потому: дивіться цикл документальних фільмів на "5 каналі"

У Києві відкрили пам'ятну стелу ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

Чорнобиль: 30-кілометрову зону відчуження хочуть скоротити втричі

Берлін дасть Україні ще 19 млн євро на ліквідацію наслідків Чорнобильської катастрофи

Німеччина внесла 90 млн євро для зведення саркофагу на Чорнобильській АЕС