5 канал

У Києві з’явився мурал, намальований хлопчиком з ДЦП

Проект із назвою "Мистецтво об’єднало нас" у столиці стартував два тижні тому

Черговий мурал з’явився на стіні столичного будинку у середмісті. Цього разу за пензлі взялися український художник та 12-річний неповносправний хлопчик. Над роботою працювали кілька днів. А своїм творінням закликали мешканців столиці побільше читати та займатися спортом.

Із пензлем та фарбами в руках 12-річний Олексій разом із українським художником Артемом Прутом розмальовують багатоповерхівку на Печерську на вулиці Анрі Барбюса. Кожен рух хлопчику дається важко, адже він має інвалідність.

Над спільною роботою митці працюють вже кілька днів. Кожен фрагмент малюнка, розповідає художник, нагадує стоп-кадр до дитячих мультфільмів.

5 канал

Настінний шедевр митець назвав "Спорт та книги" не дарма. Каже, хотів закликати містян вести здоровий спосіб життя.     

Проект із назвою "Мистецтво об’єднало нас" у столиці стартував два тижні тому. За ним, розповідають організатори, кращі українські художники мають створити сотню муралів в Україні, та ще стільки ж - по всьому світу.

Нині українські художники взялися за створення ще двох настінних малюнків. Один - на вулиці Дмитрівській, другий - на Братиславській. Утім, це лише початок. Організатори обіцяють - малюватимуть мурали тепер разом із дітьми, що хворі на церебральний параліч.

Попередній матеріал
Необхідно оголосити фінансову амністію, інакше чесно робити бізнес в Україні неможливо - Корчілава
Наступний матеріал
Азербайджан готується до ракетно-артилерійських ударів по столиці Нагірного Карабаху
Теги:
Loading...