rian.com.ua

У 2014 році українська армія звільнила понад 70% окупованих територій Донбасу – Генштаб

  Це стало можливим завдяки відвазі, мужності та героїзму українських військових, а також воїнів-добровольців, які утворили бойове ядро ЗСУ та інших військових формувань

  Під час спеціального засідання Верховної Ради України у зв'язку з п'ятою річницею від початку збройної агресії Російської Федерації проти України, заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України, генерал-лейтенант Сергій Бессараб повідомив, що армія України влітку 2014 року звільнила від російського агресора понад 200 населених пунктів, що становить 70% від окупованих територій Луганської та Донецької областей. Про таке повідомив "УНІАН".

  "Про високу інтенсивність бойових дій літа 2014 року переконливо свідчать цифри – так, з 5 травня по 5 вересня було сплановано та проведено більш як 40 операцій, їх результатом стало звільнення 70% окупованих російським агресором територій Луганської та Донецької областей, що дало можливість жителям понад 200 населених пунктів Донбасу повернутися до мирного життя", – заявив Сергій Бессараб.

  За його словами, це стало можливим завдяки відвазі, мужності та героїзму українських військових, а також воїнів-добровольців, які утворили бойове ядро ЗСУ та інших військових формувань.

  "У горнилі запеклих боїв з російським агресором відродився бойовий дух нової української армії, основою якої стала національна ідентичність", – підсумував він.

  Як повідомляв 5.UA, в один з найбільших фондів допомоги українським військовим у зоні АТО "Повернись живим" 90-річна жителька західної України віддала 10 тисяч доларів на допомогу армії. 

  Попередній матеріал
  "Невідомий пропонував дати свідчення": адвокат розповів про тиск РФ на полонених моряків
  Наступний матеріал
  Гривня може обвалитися через удар по експортній сфері України: експерт пояснив зв'язок
  Loading...

  Поліція встановила особи "самооборонців Криму", які в 2014 році захоплювали українські кораблі

  Українська армія отримала понад 100 модернізованих Т-64

  Оборона і наступ: як бійці "Айдару" на полігоні умовного противника вражали

  У Києві облили фарбою пам'ятник воїнам АТО – фото

  "ЗА ЧАЙ.СОМ": екс-замкомроти батальйону "Айдар", а нині лейтенант ЗСУ Вікторія Дворецька на "5 каналі"

  Два десантні "Кентаври" відправлять охороняти Азовське море