Тимошенко пройшла обстеження у німецькій клініці

  Керівник клініки «Шаріте» у Німеччині розповів про майбутнє лікування екс-прем’єрки України Юлії Тимошенко. Пацієнтка, за його словами, пробуде у шпиталі тиждень.

  Проведене обстеження підтвердило діагноз - зрушення міжхребцевих дисків, але щодо доцільності операції лікарі поки не дійшли згоди. Діагностика триватиме ще щонайменше два дні, і лише тоді медики ухвалять остаточний план лікування. Керівник «Шаріте» повідомив: Тимошенко перебуватиме у звичайній палаті, за якою наглядає служба безпеки. Оплачує лікування - пацієнтка сама. І, на думку лікарів, перебуваючи у клініці займатися політикою - не буде.

  Карл Макс Айнхопль, керівник клініки: «З моменту зрушення у пацієнтки міжхребцевого диска - минув майже рік. Операції за таких умов слід проводити негайно. Чи є сенс у оперативному втручанні через такий тривалий час після травми - ми наразі з’ясовуємо».

  Матіас Ендресс, лікар: «Юлія Тимошенко була дуже задоволена, коли зрештою сюди потрапила. Медики та обслуговуючий персонал лікарні описують її, як добру і спокійну людину, яка дуже хоче одужати».

  Попередній матеріал
  «Ганьба Путіну» - кричали учасники мітингу у Празі
  Наступний матеріал
  Зниклий лайнер біля узбережжя В’єтнаму шукають фахівці ФБР
  Теги:
  Loading...