«Ганьба Путіну» - кричали учасники мітингу у Празі

  «За вашу і нашу свободу». Акції під такою назвою на знак солідарності з українським народом - провели у кількох містах Чехії - Празі, Брно, Пльзені, Карлових Варах. Організували їх - чеські громадські організації та представники української діаспори.

  Наймасовішим був мітинг у столиці, Празі. Там зібралися кількасот людей. Перед ними, зокрема, виступив колишній міністр закордонних справ Чехії. Він назвав дії Росії в Криму прямим порушенням міжнародного права. І нагадав, що чехи - й самі двічі пережили окупацію, тому відчувають особливу солідарність з українським народом. Учасники мітингу - вигукували «Слава Україні» та «Ганьба Путіну», порівнювали чинного російського чільника з Гітлером. Представники ж української діаспори - подякували чехам за підтримку, зокрема за допомогу пораненим євромайданівцям. Таких у Чехії лікується майже чотири десятки.

  Петр Марек, організатор акції: «Ми, чехи, мали власний досвід окупації. Точно такі ж гасла лунали у 1938 році, з такими ж аргументами про захист нацменшин Гітлер окупував Судети».

  Володимир, учасник акції: «Сьогодні росіяни в Криму, а завтра будуть у Карлових Варах, бо їм заманеться і там захищати громадян, яких нібито хтось дискримінує».

  Попередній матеріал
  Путін придумав свій хід у відповідь на санкції з боку США
  Наступний матеріал
  Тимошенко пройшла обстеження у німецькій клініці
  Теги:
  Loading...