Зниклий лайнер біля узбережжя В’єтнаму шукають фахівці ФБР

  Досі невідома доля пасажирського лайнера Малайзійських авіаліній Боїнг-777, що напередодні зник з радарів над океаном біля узбережжя В’єтнаму. На облавку було 239 людей, серед них - двоє українців.

  Комерційний директор авіакомпанії Г’ю Дайліві : «Ми вже зв’язалися з членами сімей пасажирів, які перебували на Облавку літака. Пройшло більш ніж тридцять годин після того, як із судном втратили зв’язок, тому сім’ям треба готуватися до найгіршого. Ми плануємо дізнатися у членів родин скільки родичів перебувало на борту і як скоро хочуть приїхати. Далі будемо тісно співпрацювати з урядом Китаю та Малайзії, тому що більшість членів родин не мають паспортів».

  До розслідування обставин зникнення літака, окрім китайських та малайзійських фахівців - долучилися і експерти з ФБР. У океані біля місця, де могло впасти повітряне судно - виявили на воді плями мазуту, але жодних уламків літака чи інших слідів авіакатастрофи - не знайшли. За останніми даними, перед тим, як з «Боїнгом» зник зв’язок, радар зафіксував розворот повітряного судна, не узгоджений із диспетчерами. Тому зону пошуків зниклого літака - розширили. Нагадаємо, борт здійснював рейс з Куала-Лумпура до Пекіна, але у повітряний простір Китаю так і не потрапив.

  Попередній матеріал
  Тимошенко пройшла обстеження у німецькій клініці
  Наступний матеріал
  У Південній Пальмірі відбулася акція «Одеса за Україну»
  Теги:
  Loading...