Ірина Бекешкіна
Ірина Бекешкіна 112.ua

Ці вибори не об’єднали Україну – Бекешкіна

  Читайте по-русски
  Соціолог відзначила "протестність" голосування, оскільки в другому турі виборці значною мірою голосували проти Порошенка, а не за Зеленського

  Висока підтримка кандидата Володимира Зеленського на виборах не свідчить про єднання країни. Про таке заявила директор Фонду" Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна, повідомляє "Українська правда".

  "Я би сказала, що ні. Бо коли ми дивилися, принаймні після першого туру, склад виборців Зеленського – вони діляться. Вони діляться так, як ділиться країна. Насправді – це ілюзія об'єднання, це, власне, наслідок невизначеності. Кожен взагалі в Зеленського вкладає свої мрії, свої побажання", – сказала Бекешкіна.

  Соціолог зазначила, що серед виборців Зеленського 37% – за членство в НАТО, 33% – за нейтральний статус і 6% – за військовий союз з Росією.

  "Тому я би не сказала, що це об'єднання стабільне і надійне. Хочу продовжити, що об'єднало країну оце "так далі жити не можна". Оце бажання – це певний вирок політичній системі, політичній еліті. Об'єднало, так би мовити, заперечення існуючого. А що стосується позитивної майбутньої програми, то тут, скоріше, Україна лишилась роз'єднаною", – сказала соціолог.

  Бекешкіна також відзначила "протестність" голосування, оскільки у другому турі люди значною мірою голосували проти Порошенка, а не за Зеленського.

  "Кожен вкладає свій зміст у те, що він хоче. Але вже перші кроки (Зеленського в політиці – ред.) ділитимуть електорат", – підсумувала Бекешкіна.

  Як повідомляв 5.UA, за результатами Національного екзит-полу, за кандидата у президенти Володимира Зеленського проголосували – 73%, за чинного главу держави Петра Порошенка – 25,5% виборців.

  Попередній матеріал
  Зеленський назвав свої головні завдання та пріорітети на посаді Президента
  Наступний матеріал
  Для дискредитації українських виборів РФ використовує весь свій гібридний арсенал – Аваков
  Loading...

  Другий тур виборів: як тривало волевиявлення у прифронтових населених пунктах Донеччини

  Екзит-пол оприлюднив остаточні результати опитування

  Брифінг заступника голови ЦВК – відео

  Перші дані другого туру виборів оприлюднили у ЦВК

  У штабі Зеленського переговори з Росією назвали пріоритетом

  Прес-конференція "Національного екзит-полу 2019", на якій оприлюднять оновлені дані станом на 20:00 – завершено