Маруся Звіробій
Маруся Звіробій 5 канал

Третій допит Марусі Звіробій: чим закінчився та чи буде наступний

Читайте по-русски
Нині питання слідчого стосувалися вилученої під час обшуку зброї у будинку ветеранки 28 листопада

Після допиту у Державному бюро розслідувань ветеранка російсько-української війни та військова інструкторка Маруся Звіробій заявила про те, що слідчі так і не змогли роз'яснити їй суть кримінального провадження.

Це вже третій її візит до відомства. Нині питання слідчого стосувалися вилученої під час обшуку зброї у будинку ветеранки 28 листопада. За словами адвоката, вона зареєстрована і її взагалі не мали права вилучати.

Більше на допит ветеранку не викликали, однак адвокати ще прийдуть у ДБР, аби ознайомитися зі стенограмою сьогоднішнього допиту. Також Звіробій розповіла, що статус у кримінальному провадженні, у якому вона фігурує, залишився незмінний – свідок.

"Підозру знову не вручили, пояснить – нічого не пояснили. Щось хотіли запитати про зброю моєї дитини, але ми будемо оскаржувати взагалі вилучення моєї зброї, оскільки вона зареєстрована. По тій розмові стало зрозуміло, що якісь аноніми понаписували на мене заяви. Мені не спромоглися пояснити логіку цього провадження. І оскільки її не було роз'яснено, то, згідно зі ст. 18 КПУ України, я не можу надати відповіді на питання, які мені ставили", – розповіла ветеранка.

"Сто відсотків будемо ще 1 раз зустрічатися, тому що ми будемо ознайомлюватися зі стенограмою сьогоднішнього допиту. Повісток щодо допиту в ролі свідка нам не вручали сьогодні", – зазначив адвокат Андрій Писаренко.

 

Попередній матеріал
У клінічній лікарні "Феофанія" досі залишаються 48 колишніх бранців
Наступний матеріал
Падіння літака в Ірані: заяви світових політиків та чому українські фахівці не змогли оглянути місце трагедії – репортаж
Loading...

Як ветеранка АТО Маруся Звіробій на "допит" в ДБР ходила – сюжет

"Громадяни сильніші за Режим": активісти прийдуть до ДБР підтримати Марусю Звіробій

"У балаклавах і з віночками": Звіробій покликала усіх бажаючих на допит до ДБР