Маруся Звіробій
Маруся Звіробій фото із соцмереж

"У балаклавах і з віночками": Звіробій покликала усіх бажаючих на допит до ДБР

Читайте по-русски
"Хочте шоу, буде шоу! За всіх будете одгрібать, особливо за Марченка", – попередила волонтер

Ветеран АТО та відома волонтерка Маруся Звіробій заявила, що поїде на допит до Державного бюро розслідувань у балаклаві – та у компанії усіх бажаючих доєднатися. Про це вона написала у Facebook.

"ДБР запросили на допит в понеділок на 11:00, вул. Симона Петлюри 15. Наша влада нас вчить якою мовою вести діалог і як влаштовувати шоу. Наша влада не знає свого народу. По-перше, він швидко вчиться. По-друге, ШОУ українці іспакон вєков вміли ТАКЕ влаштувати, що не всі камазами добро в Ростов встигали вивозить. Отож, група підтримки боротьби за свободу слова, візьміть отгул на годинки дві-три в понеділок, ДБР прийматиме в українців екзамен, чи правильно ми зрозуміли, як саме треба себе вести", – написала Звіробій.

Вона додала: "Балаклави прівєтствуюцца, ібо на моє питання під час вривання в мою хату, чому ви в балаклавах, мені сказали, що їм холодно. Ну штош... Я тож так прийду, в мене з Майдану лишились тоненькі, а з фронта теплі флісові. Дивіться як там по погоді. Обирайте балаклаву правильно, щоб носи не мерзли! Девочкам прівєцтвуюцца різнобарвні, балаклава з віночком тож харашо. Хєр його знає які знаки вже цім циркачам подавать, аби вони були здатні їх розшифрувати".

Звіробій наголосила, що балаклави на обличчях силовиків – це ознака неповаги до своїх співгромадян.

"Ви, доблєсні служаки, сподіваюсь хоч воювавші???? Приходите до мене в балаклавах??? Хіба я вам ворог? А? СБУ??? Ми з вами на фронті всим ділились а ви прийшли як найманці. Не поважаю ДБР. Буду в балаклаві і всіх запрошую. Пішли ви в дупу. Хочте шоу, буде шоу! За всіх будете одгрібать, особливо за Марченка!", – наголосила ветеран АТО.

Читайте також: "Мерзотники та вороги України": Ярош прокоментував обшук ДБР у будинку Марусі Звіробій

Попередній матеріал
"Метаморфози" 15-річної переселенки: дівчина створила комікс про почуття таких, як вона – сюжет
Наступний матеріал
"Згадали, коли рейтинг впав": як інтернет відреагував на "тарифну нараду" Зеленського
Loading...