Верховна Рада
Верховна Рада
5.ua

Травмованим бійцям АТО призначатимуть групу інвалідності назавжди – Рада ухвалила зміни

Армійцям, які були поранені, захворіли чи зазнали контузії внаслідок бойових дій, відтепер не потрібна регулярна перекомісія

Травмованим учасникам Антитерористичної операції групу інвалідності призначатимуть безстроково – відповідні зміни до закону ухвалила у вівторок, 13 березня, Верховна Рада.

Армійцям, які були поранені, захворіли чи зазнали контузії внаслідок бойових дій, відтепер регулярна перекомісія не потрібна – вони матимуть пожиттєву інвалідність. Це стосується і тих, кому ампутували кінцівки, і тих, хто має анатомічні дефекти внутрішніх органів. Також закон дозволяє пройти медичний огляд для встановлення групи інвалідності вдома – це у разі, якщо стан здоров'я постраждалого не дозволяє особисто завітати до медичного закладу.

"Люди, які втратили кінцівки, руки-ноги, тепер не повинні щороку ходити і підтверджувати свою інвалідність… І друга важлива норма, яка проголосована, – це те, що люди, які не можуть самі прийти в МСЕК через хворобу, то до них приїжджатиме МСЕК і оформлюватиме всі документи", – прокоментував нардеп БПП Олександр Третьяков.

Дивіться також фотогалерею:

Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/
Реабілітація бійців АТО
/

Попередній матеріал
Романенко прокоментував пожежу на полігоні "Широкий лан"
Наступний матеріал
Два колеса лишити в одній ямі: у Дніпрі водії масово потерпають від 30-см діри в асфальті