5 канал

У Раді збираються розглянути постанову про відхилення закону щодо реінтеграції ОРДЛО

Цього вимагає процедура, адже проект постанови, внесений Опоблоком, фактично блокує подальшу долю закону

Проект постанови про відхилення закону щодо реінтеграції ОРДЛО мають розглянути на завтрашньому засіданні в Раді депутати. Про це під час погоджувальної ради парламенту повідомив спікер Андрій Парубій, повідомляє "5 канал". 

За словами Парубія, документ варто розглянути, щоби зрештою вирішити подальшу долю проголосованого документа, оскільки постанова про його скасування не дозволяє голові Верховної Ради підписати закон і скерувати Президенту.

Закон про реінтеграцію Донбасу проголосували в Раді ще 18 січня. Але вже наступного дня депутати від Опозиційного блоку зареєстрували проект постанови про скасування рішення парламенту.

"Ми категорично проти закону про реінтеграцію Донбасу, який насправді не несе жодного механізму відновлення Донбасу і повернення територій в Україну. Крім того, хочу наголосити, що є резолюція ПАРЕ по гуманітарним наслідкам війни в Україні, згідно з якою парламент має врегулювати питання Мінських угод у своїх законодавчих документах", – заявляє лідер Опоблоку Юрій Бойко.

"Вважаю, що завтра ми маємо поставити на голосування і провалити постанову. Закликаю громадян дивитися, хто голосуватиме за цю постанову, бо це є вороги України", – зазначив голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Як повідомляв 5.UA, 18 січня 2018 року Верховна Рада ухвалила закон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях", яким визнає Росію країною-агресором, що здійснює тимчасову окупацію частини території України. За ухвалення закону проголосували 280 депутатів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
/

Попередній матеріал
Порожні класи та налякані батьки: яка ситуація із грипом та кором у школах Києва
Наступний матеріал
"Час. Підсумки дня": Ексклюзивне інтерв'ю з В'ячеславом Кириленком