5 канал

Нардеп розповів, чим займатиметься нове Міністерство у справах ветеранів

Міністерство у справах ветеранів візьме на себе повне забезпечення ветеранів

У вівторок, 27 лютого, була затверджена пропозиція про створення Міністерства у справах ветеранів у парламенті та направлена на розгляд до Кабінету Міністрів. Про це в ефірі "5 каналу" розповів народний депутат Андрій Тетерук.

"Сумний досвід функціювання Державної служби у справах ветеранів та учасників АТО показав, що воно не працює в тому форматі, якому є. Для того, щоб удосконалити цю роботу, об'єднати зусилля багатьох відомств – близько 20-ти опікуються тим, як соціально поліпшити життя нашим ветеранам – є пропозиція, і ми її сьогодні затвердили в парламенті, направлена на розгляд Кабінету Міністрів, – сформувати Міністерство у справах ветеранів, яке, власне, і закумулює всі зусилля із соціального захисту наших ветеранів, щоб цілеспрямовано опікуватися і надавати юридично-практичну допомогу всім ветеранам, які повертаються з лінії фронту і потребують розв'язання всього спектру соціальних питань", – сказав він.

За словами депутата, це має буди окреме міністерство.

"На мою думку і переконання, це не має бути додатковим міністерством, 21-м наприклад з 20-ти, які вже опікуються. Воно має взяти на себе всю повноту розв'язання питань соціального забезпечення наших ветеранів, а всі інші міністерства мають бути або підпорядковані та оптимізовані, або ліквідовані. І в жодному разі це не має бути якась карколомна система для того, щоб дати роботу ще якимсь чиновникам", – зазначив Тетерук.

Нардеп додав, що до складу нового міністерства мають увійти люди, які були на фронті.

"На мою думку, в міністерство мають заходити люди, які самі були на лінії фронту, які обізнані в питаннях, соціальних проблематиках усіх наших ветеранів. І вони, по-перше, матимуть авторитет серед своїх бойових побратимів, а по-друге, матимуть чітку систему роботи, яка б дала змогу отримувати позитивні результати, на відміну від недіючих сьогодні державних структур, які, насправді, розпорошують свої зусилля, і очевидно ніхто не може сказати, що ми маємо якийсь прогрес", – зауважив він.

Дивіться також фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Час. Підсумки дня": Які виклики на рік 2018-й глава держави назве в середу пріоритетними – відео
Наступний матеріал
Хто відповість за аварію на харківських тепломережах та чи готова країна до сильних морозів – "Час. Підсумки дня"

Рада проголосувала за створення Міністерства у справах ветеранів

Депутати проголосували за підвищення штрафів за незаконний в'їзд на окуповані території та в зону АТО

Під Верховною Радою сталися масові сутички – з'явилося відео

"Останній мирний мітинг": під Радою протестують ветерани силових структур

Пленарне засідання Верховної Ради – трансляція

Кандидатуру нового голови Нацбанку не підтримують три фракції