Ветерани АТО пікетували Кабмін через постанову 413
Ветерани АТО пікетували Кабмін через постанову 413 5 канал

Земельне питання: ветерани АТО пікетували Кабмін – і їх дослухалися

Пікетувальники вимагали від уряду змінити постанову №413

Кілька десятків ветеранів АТО зібралися на пікет під стінами Кабміну, відстоюючи своє право на землю. Влітку вони втратили цю можливість через ухвалення постанови №413, передає "5 канал".

Згідно з цим документом, громадяни можуть отримувати в безоплатне користування землю площею 25% від наданої в оренду за аукціоном. Зі слів присутніх, це загальмувало процес видачі землі. Пікетувальники звернулися до урядовців з проханням відповідну постанову змінити.

"Я не подавав заяви, бо як голова спілки повинен подавати в останню чергу, але в сотень наших бійців проблеми по всій Україні", – зазначив голова Київської міської спілки ветеранів АТО Ігор Марі.

А Сергій Бабаєв, член Харківської спілки ветеранів АТО, наголосив: "У багатьох людей документи "зависли". Вони не можуть довести їх до кінця через цю статтю. Тому кардинально треба вирішувати це".

І урядовці таки це питання розглянули. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман підтримав зміни до постанови, тож бійці і надалі зможуть отримувати землю незалежно від встановленої норми. Але звернувся до учасників АТО з проханням не передавати свого права на землю іншим особам.

"Повністю підтримую наших воїнів, вважаю, що правильний механізм – необхідний. А ветеранів хочу попросити, щоб ніхто ніяким чином не використовував їхнього статусу для якихось оборудок із землею", – заявив Гройсман.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: В Австрії тисячі людей протестували проти нового уряду

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Бронетехніка, ракети, кордон: генпрокурор розповів, на що пішли "гроші Януковича"
Наступний матеріал
"Час. Підсумки дня": ексклюзивні інтерв'ю з Олександром Данилюком і Володимиром Василенком
Loading...