Юрій Луценко
Юрій Луценко 5.ua

Бронетехніка, ракети, кордон: генпрокурор розповів, на що пішли "гроші Януковича"

Більша частина грошей, повернутих до бюджету в результаті спецконфіскації, пішла на закупівлю ракетного озброєння

Українські суди винесли 30 вироків щодо учасників організованого злочинного угруповання екс-президента Віктора Януковича у схемі розкрадання коштів на загальну суму в $1,5 млрд. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко під час засідання Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони.

Присвятили засідання конфіскації грошей і матеріальних активів президента-утікача та його оточення. За словами Луценка, слідство встановило понад 500 підприємств, які брали участь у розкраданні і відмиванні коштів. Чільник ГПУ стверджує: гроші відмивали на території країн Азії, Кіпру, Латвії, а потім заводили в українські банки. Більша частина грошей, повернутих до бюджету в результаті спецконфіскації, пішла на закупівлю ракетного озброєння – йдеться про "багато сотень" ракетних комплексів.

"Я не хизуюся спецконфіскацією, я пишаюся результатом цієї діяльності. Наприклад, адміністрація Державної прикордонної служби отримала 700 млн грн. З них 300 млн грн – на облаштування кордону, поки що достатньо незахищеного, а ще 400 млн грн пішло на створення системи ідентифікації відбитків пальців. Національна гвардія отримала 900 млн грн, за що купила додаткову бронетехніку, яка зараз працює на українську безпеку. Національна поліція отримала 1,48 млрд грн. І посилення діяльності патрульної служби, яке минулого року призвело до 15-20% падіння вуличної злочинності. Це об'єктивна діяльність", – зазначив Луценко.

ФОТО: Луценко вирушив у робочу поїздку в зону АТО: що побачив в окопах та на КПВВ

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Поліція Києва викрила організаторів "інтимного" бізнесу – відео
Наступний матеріал
Земельне питання: ветерани АТО пікетували Кабмін – і їх дослухалися
Loading...