Тарифи
Тарифи Shutterstock

Тарифи на тепло та гарячу воду не підвищуватимуть цього опалювального сезону

  Читайте по-русски
  Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його в домівки громадян

  Тарифи на тепло та гарячу воду цього опалювального сезону підвищувати не будуть. Відповідний меморандум підписали Кабінет Міністрів України, "Нафтогаз", Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та очільники міст. Про це мовиться на сайті президента.

  Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону українці безперебійно отримуватимуть опалення. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

  Меморандум також передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його в домівки громадян. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу і ціною, врахованою в тарифах за тепло. Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування. 

  Нагадаємо, раніше Верховна Рада доручила Кабінету Міністрів вивчити та представити пропозиції щодо внесення змін до законодавства для завершення нинішнього опалювального сезону, що допоможе знизити тарифи на "комуналку".

  Попередній матеріал
  В Європі стався масштабний збій Telegram та WhatsApp
  Наступний матеріал
  Понад $47 тисяч: Bitcoin встановив новий історичний рекорд
  Loading...

  Світла не буде, але тариф зросте: про енергокризу, угоду з агресором і кому це все вигідно – ток-шоу "Країна"

  Після аварійних зупинок ТЕС ціна електроенергії злетіла на 18% – "Наші гроші"

  Тариф на електроенергію: які пільги залишилися і хто наживається на платіжках

  На Миколаївщині мешканці перекривали трасу з вимогою відновити пільговий тариф на електроенергію

  В Україні електроенергію внесли до списку соціально значущих товарів для держрегулювання

  В Україні почала діяти гранична ціна на газ для населення