5 канал

Ситуація у забарикадованому Святошинському райсуді: засідання не може розпочатися

За інформацією "5 каналу", до 30 активістів разом із Коханівським продовжують перебувати у залі суду

Зараз у Святошинському райсуді перебуває кореспондент "5 каналу" Ірина Герасимова.

Засідання суду не розпочалося, хоча о 9 годині мали продовжити обрання запобіжного заходу Миколі Коханівському. Однак, наразі можна побачити виламані двері та барикаду, що закриває прохід до приміщення. Ні служителі Феміди, ні правоохоронці, ні журналісти зайти до суду не мають змоги.

За інформацією від кореспондента "5 каналу", до 30 активістів разом із Коханівським продовжують перебувати у забарикадованій залі суду. Чи продовжать розглядати справу в іншому приміщенні – наразі невідомо. Під'їжджаючи до Святошинського суду, журналісти побачили одразу три автобуси із правоохоронцями, однак вони, як і працівники суду – відповіді на це запитання не мають.

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Оновлення. Станом на 10 годину засідання так і не розпочалося. Навколо суду були помічені 5-6 автобусів Нацгвардії. За словами заступника голови Святошинського суду Сергія Дячука, нове приміщення для проведення засідання знайшли, займаються його підготовкою. Подробиці дивіться у відео:

Нагадаємо, 21 жовтня лідера ОУН Миколу Коханівського затримали за звинуваченням у хуліганстві. Між підозрюваним та активістом "Правого Сектору" Русланом Качмалою виник конфлікт, який згодом переріс у бійку та стрілянину. У понеділок, 23 жовтня, Святошинський райсуд мав обрати Коханівському запобіжний захід, але переніс засіданняна 9 годину наступного дня. Сам Коханівський на цей час мав би під конвоєм повернутися до СІЗО, але його прибічники заблокували залу судових засідань. В призначений час засідання не почалося – потрапити до зали було неможливо.

Дивіться також фотогалерею:

Попередній матеріал
Павлу Грибу стає гірше від препаратів російських лікарів – МЗСУ
Наступний матеріал
Суд у справі Єфремова - відео
Loading...