Микола Коханівський
Микола Коханівський 5 канал

Стрілянина за участі керівника добровольчого руху ОУН: що заявив Коханівський

Прокурори клопочуть про тримання під вартою підозрюваного, захист тим часом просить про відвід судді

Святошинський райсуд Києва оголосив перерву у засіданні з розгляду клопотання щодо обрання запобіжного заходу голові добровольчого руху ОУН Миколі Коханівському. Про це повідомляє "5 канал". 

Наразі прокурори клопочуть про тримання під вартою підозрюваного, натомість захист Коханівського заявив про відвід судді. Зокрема, адвокати вважають, що Коханівського мали відпустити просто із зали суду, адже повістку йому вручили начебто із порушенням – на годину пізніше, аніж це дозволяє закон.

"Є стаття, яка передбачає, яким має бути порядок вручення підозри. У разі якщо підозра не вручена протягом 24 годин, то особу повинні звільнити негайно. У захисту є всі підстави вважати, що дана суддя є упередженою. Отже, ми подали дане клопотання – заяву на відвід цієї судді", – зазначив адвокат Миколи Коханівського Андрій Доманський.

Сам підозрюваний інцидент коментує так: "Тут суцільна брехня. Все, що я тут прочитав, все відбувалося з точністю до навпаки. Коли я повертався вже з дружиною до метра, до мене підбіг (принаймні я побачив двох людей), а дружина каже, що їх було четверо. От Руслан Качмала і ще якийсь там. Він почав мені погрожувати, замахуватись, махати руками, образив мене. Ну і сталася бійка. Десь мене набили, десь я там дістав травматичний пістолет, пару разів вистрілив".

Нагадаємо, 21 жовтня Миколу Коханівського затримали за звинуваченням у хуліганстві. Між підозрюваним та активістом "Правого Сектору" Русланом Качмалою на позивний "Рем" виник конфлікт, який згодом переріс у бійку та стрілянину. Микола Коханівський кілька разів поцілив "Рема" із пістолета гумовими кулями.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Жахлива ДТП у Харкові: перша заява родичів водійки Lexus
Наступний матеріал
Прихильники керівника добровольчого руху ОУН Коханівського заблокували судову залу
Loading...