Суд у справі Коханівського
Суд у справі Коханівського 5 канал

Прихильники керівника добровольчого руху ОУН Коханівського заблокували судову залу

Активісти та адвокати Миколи Коханівського вважають, що він має право негайно покинути залу суду

Прибічники керівника добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського, якому 23 жовтня Святошинський райсуд столиці обирав запобіжний захід, заблокували зал судових засідань. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій.

За її словами, керівника добровольчого руху ОУН оточили кілька десятків активістів.

Спершу адвокати заявили про відвід слідчого судді Іванни Миколаєць, однак інша суддя клопотання не задовольнила, а в засіданні була оголошена перерва. Сам Микола Коханівський мав би під конвоєм повернутися до СІЗО.

Натомість, активісти та адвокати вважають, що через те, що повістку йому вручили на годину пізніше, аніж це передбачено законом, він має право негайно покинути зал суду. Зауважимо, що слідча суддя відповідне клопотання не розглядала. Відтак, активісти вирішили залишатися із Коханівським у судовій залі до ранку.

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, 21 жовтня Миколу Коханівського затримали за звинуваченням у хуліганстві. Між підозрюваним та активістом "Правого Сектору" Русланом Качмалою на позивний "Рем" виник конфлікт, який згодом переріс у бійку та стрілянину. Микола Коханівський кілька разів поцілив "Рема" із пістолета гумовими кулями.  

Попередній матеріал
Стрілянина за участі керівника добровольчого руху ОУН: що заявив Коханівський
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": культовий український письменник Любко Дереш в ефірі "5 каналу"
Loading...