Ганна Сінькова / Facebook

Прибічники Коханівського забарикадувалися в суді: заявляють про застосування поліцейськими газу

Прибічники Коханівського наголошують: сьогодні о 5 ранку спливає час його 72-годинного арешту і його мали б відпустити

Нічні сутички та погроми у суді. Прибічники лідера добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського з пізнього вечора блокують залу засідань у Святошинському райсуді, передає "5 канал".

Усе тому, що суд переніс засідання з обрання запобіжного заходу – на 9-ту ранку вівторка, тож на ніч Коханівського мали б відвезти до СІЗО. Прибічники Коханівського наголошують: сьогодні о 5 ранку спливає час його 72-годинного арешту і його мали б відпустити. Очевидці кажуть – правоохоронці застосовували проти активістів газ, і ті були змушені вийти через вікна. Але згодом – повернулися і почали трощити меблі. Сам Коханівський запевняє: тікати не збирається і залишається у суді.

"Підозра була пред'явлена поза 24-годинним терміном, який встановлений Кримінальним процесуальним Кодексом. В нас одна звичайна вимога – дайте нам документ, на підставі чого ви хочете Миколу Коханівського вести там в СІЗО чи в ІТТ. Такого документа ми не побачимо, то, звичайно, що Микола Коханівський не збирається нікуди тікати, він перебуває в залі суду і очевидно, що буде перебувати до 9 години ранку. Поки суддя виспиться і прийде слухати клопотання", – пояснив адвокат Коханівського Андрій Мамалига.

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Лідера добровольчого руху ОУН, нагадаємо, затримали в суботу, 21 жовтня, – підозрюють у стрілянині з пневматичного пістолета під час бійки з екс-командиром одного із взводів "Правого сектору" Русланом Качмалою.

Попередній матеріал
День мертвих: у Мексиці весело відзначають особливе свято
Наступний матеріал
Павлу Грибу стає гірше від препаратів російських лікарів – МЗСУ
Loading...