Вода, Донетчина
Вода, Донетчина 5 канал

"Ситуація критична": в Лисичанську НС із водопостачанням – причини

  Читайте по-русски
  Президенту, прем'єру та місцевим силовикам направили листи про припинення водопостачання та водовідведення, що завдає шкоди населенню

  У Лисичанську на Луганщині комісія надзвичайників визнала, що повне обмеження постачання електрики на об’єкти "Лисичанськводоканалу" призвело до виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.

  Про це повідомила прес-служба Лисичанської міської ради.

  "Головне питання порядку денного – виникнення надзвичайної ситуації державного рівня у зв’язку з аварійною ситуацією на об’єктах ЛКСП "Лисичанськводоканал", яка виникла внаслідок повного обмеження постачання електричної енергії ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" з 13.30 18 жовтня 2019 року", – йдеться в повідомленні.

  Головний інженер ЛКСП "Лисичанськводоканал" Віктор Францов називає ситуацію досить критичною, каже, що сплачувати кошти ТОВ ЛЕО у комунального підприємства немає можливості.

  Комісія прийняла рішення підготувати та направити листи про припинення водопостачання та водовідведення, що завдає шкоди населенню, до президента України Володимира Зеленського, прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, прокурора Луганської області, ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, ГУ Національної поліції в Луганській області.

  Також вирішили внести зміни до графіків роботи підпорядкованих закладів освіти та культури, а в разі необхідності призупинити функціонування вищезазначених закладів; внести зміни до режиму роботи медзакладів та скасувати планові операції.

  Попередній матеріал
  Коломойський вибухнув образами на адресу Милованова та Гонтаревої після реакцій на трешовий номер "Кварталу"
  Наступний матеріал
  У ГПУ створили Департамент у справах Майдану – подробиці
  Loading...

  2/3 Києва може залишитися без води через будівництво – подробиці

  Подавати воду в окупований Крим – це допомагати РФ утримувати військову базу, – МінТОТ

  Змушені брати воду з річки: частина Корсуня-Шевченківського вже місяць без води

  Кабмін обмежив тариф на опалення і гарячу воду: як зміниться вартість комірного

  У частині Торецька відновлено водопостачання

  Проблема згуртувала місцевих: як у Білій Церкві переживають посушливі після аварії на річці дні