Супрун: В Україну завезли понад 2 мільйони доз протитуберкульозної вакцини

Передбачається, що її вистачить для імунізації протягом 6 місяців

В Україну привезли 2,5 мільйони доз протитуберкульозної вакцини, яку протягом п'яти днів розподілять по регіонах. Про це повідомила в.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Зазначається, що вакцину виробили у Болгарії. Вона відповідає світовим стандартам якості, безпеки та ефективності, наголошують у МОЗ. Нині усі дози – на складах Міністерства.

Передбачається, що вакцини вистачить для імунізації протягом 6 місяців. Однак, за словами Супрун, це лише ті вакцини, які мали доставити в Україну ще торік. Дози на цей рік ще замовлятимуть.

"До середини вересня всі вакцини, замовлені 2015 року, будуть доставлені в Україну... Ми готуємо наказ на розподіл у регіони, і за 5 днів вони будуть розподілені по регіонах. Коли вони будуть розподілені, ми будемо виставляти на нашому сайті, скільки доз поїхало в які області, а вже на обласному рівні – самі розподіляють по своїх лікарнях", – повідомила в.о. міністра.

Як стало відомо, вакцину БЦЖ закупила міжнародна організація ЮНІСЕФ. За словами представника ЮНІСЕФ в Україні Джованни Барберіс, наразі вакцин достатньо для проведення вакцинації.

"Цієї кількості вистачить для проведення звичайної вакцинації протягом чотирьох-шести місяців. Причин відтерміновувати вакцинацію немає", – наголосила вона. 

Нагадаємо, раніше Супрун заявила, що 2015 року на закупівлі ліків було зекономлено сотні мільйонів.

Попередній матеріал
Прем'єр: Кабмін внесе в Раду проект чесного держбюджету-2017 вересні
Наступний матеріал
НБУ ліквідував ще один банк через відмивання грошей

"Вже є вироблена стратегія": Уляна Супрун розповіла про нову команду МОЗ та майбутні зміни

МОЗ врахує проблеми міжнародних закупівель 2015 року – Розенко

Супрун: У 2015 році на закупівлі ліків було зекономлено сотні мільйонів

Гранти, медобладнання та закупівля препаратів: Супрун провела зустріч з іноземними послами