МОЗ

Гранти, медобладнання та закупівля препаратів: Супрун провела зустріч з іноземними послами

Дипломати заявили про готовність докладати зусиль для ефективної співпраці з Україною

У вівторок, 16 серпня, в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун провела зустрічі з послами іноземних країн: Надзвичайним і Повноважнии Послом Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф та Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Як зазначається, під час перемовин обговорювались подальші шляхи розвитку міжнародного співробітництва у сфері охорони здоров’я.

Зокрема, у межах зустрічі Джудіт Гоф (Ірландія) та Уляна Супрун обговорили питання здійснення міжнародних закупівель лікарських засобів за кошти українського бюджету, можливості подальшого співробітництва в організації тренінгів та навчань для підвищення кваліфікації українських медиків.

Крім того, посол Японії в Україні Шігекі Сумі повідомив про наміри щодо подальшої співпраці у рамках реалізації грантової допомоги для українських лікарень. Йдеться про постпроектне співробітництво за проектом покращення медичного обладнання дитячих лікарень в Україні. Під час зустрічі представник Японії також висловив підтримку реформаторським ініціативам Уляни Супрун.

Зазначається, що сама Супрун під час переговорів розповіла про плани та майбутню стратегію реформування системи охорони здоров’я України. Дипломати привітали Уляну Супрун із призначенням на посаду та підкреслили, що готові докладати зусиль для ефективної співпраці з Україною.

Учасники зустрічі також висловили впевненість у продовжені плідного співробітництва та реалізації нових проектів у галузі медицини.

Нагадаємо, 15 серпня виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун заявила, що 2015 року на закупівлі ліків було зекономлено сотні мільйонів

Попередній матеріал
У Польщі виявлено перші випадки вірусу Зіка
Наступний матеріал
Масштабні пожежі у Каліфорнії: евакуюють 82 тисячі осіб
Теги:
Loading...

Супрун: У 2015 році на закупівлі ліків було зекономлено сотні мільйонів

Міністерство охорони здоров'я повністю зупинило процес держзакупівель - Супрун

"Вже є вироблена стратегія": Уляна Супрун розповіла про нову команду МОЗ та майбутні зміни

Супрун подала кандидатури заступників в Кабмін