"Вже є вироблена стратегія": Уляна Супрун розповіла про нову команду МОЗ та майбутні зміни

За словами Супрун, вже існує певна стратегія змін у міністерстві

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що склад команди нового керівника МОЗ стане відомий вже наступного тижня. Про це Супрун повідомила на брифінгу в понеділок, 1 липня, передає "Укрінформ".

"Вже формується команда. Це фахівці у різних галузях, які мають дуже великий досвід, знання, ідеї. Разом із нашою командою будемо складати план дій, щоб у короткий час разом з урядом представити, які зміни відбуватимуться у системі охорони здоров'я. Наступного тижня стане ясно, хто буде в команді", – зазначила Супрун.

Крім того, за її словами, МОЗ діятиме в діалозі з медиками та пацієнтами. Супрун наголосила, що вже існує певна стратегія змін. "Вже є вироблена стратегія, будемо презентувати її в уряді і впроваджувати у дію", - поінформувала посадовець.

Водночас, називати конкретні позиції Супрун відмовилась. "Коли ми представлятимемо команду, ми будемо готові говорити про дії", - прокоментувала в.о.міністра. 

Нагадаємо, 27 липня Кабінет Міністрів призначив заступника міністра охорони здоров'я Уляну Супрун виконувачем обов'язків міністра. 

Як повідомив на прес-конференції у понеділок віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, МОЗ врахує проблеми міжнародних закупівель 2015 року, аби уникнути можливих перешкод.

Попередній матеріал
ГПУ: У справі Єфремова допитано 5 свідків, один з яких засекречений
Наступний матеріал
Генпрокуратура просить суд взяти Єфремова під варту на 2 місяці

МОЗ врахує проблеми міжнародних закупівель 2015 року – Розенко

Кабмін звільнив скандального заступника голови МОЗ Василишина та його колегу

Кабмін призначив нового керівника МОЗ

Гройсман анонсував призначення американки на посаду заступника голови МОЗ