5 канал

МОЗ врахує проблеми міжнародних закупівель 2015 року – Розенко

Затримки з поставками закуплених через міжнародні організації препаратів не були системними, а виникали з різних причин по кожному окремому препарату

Міністерство охорони здоров'я України врахує проблеми, які виникали під час проведення міжнародних закупівель за кошти бюджету 2015 року. По це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко на прес-конференції в Києві в понеділок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми очікуємо завершення закупівель за держбюджетні кошти 2015 року. Сьогодні, на жаль, ліки в повному обсязі не надійшли, укладено лише 60% контрактів. Нам потрібно цю роботу завершити і почати нову процедуру. Ми повинні в процесі закупівель за кошти бюджету 2016 року врахувати проблеми, які були", – сказав він.

Розенко зазначив, що в контракти з міжнародними організаціями будуть внесені "певні корективи, щоб забезпечити виконання завдань". Водночас він підкреслив, що затримки з поставками закуплених через міжнародні організації препаратів не були системними, а виникали з різних причин по кожному окремому препарату.

"Найближчим часом ми будемо знати, в чому полягали проблеми і чому виникали затримки. В перший рік міжнародних закупівель були певні труднощі, але зараз вже можна говорити, що процес поставок розблоковано", – сказав він.

Розенко зазначив, що закупівлі ліків через міжнародні організації почнуться найближчим часом.

Нагадаємо, в Україні з 1 серпня 2016 року всі державні закупівлі будуть здійснюватися через систему ProZorro.

Попередній матеріал
Справа Єфремова: суд повернувся на розгляд після вимушеної перерви
Наступний матеріал
Єфремов прокоментував своє затримання
Теги:
Loading...

Кабмін звільнив скандального заступника голови МОЗ Василишина та його колегу

Кабмін призначив нового керівника МОЗ