job-sbu.org

Кабмін звільнив скандального заступника голови МОЗ Василишина та його колегу

  Раніше Василишина разом з головлікарем столичної лікарні заарештували за підозрою у хабарництві

  Кабінет міністрів звільнив двох заступників міністра охорони здоров'я. Про це йдеться у відповідних розпорядженнях уряду.

  Зазначається, що згідно з розпорядженням №543 від 27 липня Віктора Шафранського було звільнено з 1 серпня з посади заступника міністра охорони здоров'я. Крім того, розпорядженням №544 Кабмін звільнив Романа Василишина з посади заступника міністра – керівника апарату Міністерства охорони здоров'я.

  Як відомо, 8 липня Василишина разом із головним лікарем урологічного відділення Олександрівської лікарні Києва Юрієм Серняком заарештували на 2 місяці з правом внесення застави. Під час обшуків правоохоронці вилучили понад $50 тисяч, 320 тисяч гривень та 2,5 тисячі євро.

  Нагадаємо, 12 липня заступника міністра охорони здоров’я Романа Василишина, якому закидають хабарництво, звільнили з-під варти. За нього внесли заставу у 2 мільйони гривень.

  Як повідомляв 5.ua,  27 липня Кабінет Міністрів призначив заступника міністра охорони здоров'я Уляну Супрун виконувачем обов'язків міністра.

  Попередній матеріал
  Дискваліфікована олімпійська чемпіонка Ісінбаєва розплакалася на зустрічі з Путіним
  Наступний матеріал
  У "ДНР" ведуть слідство у справі розкрадання "гуманітарної допомоги" з Росії – Тимчук

  Заступник міністра охорони здоров’я Василишин вийшов на свободу

  Корупція в МОЗ: Спільника Василишина теж арештували на два місяці

  Як "погорів" Василишин або історія чиновника-хабарника з МОЗ

  Кабмін призначив нового керівника МОЗ