Суд обрав запобіжний захід заступнику міністра охорони здоров’я Василишину

Засідання тривало близько 5 годин

Суд обрав міру запобіжного заходу заступнику міністра охорони здоров'я Роману Василишину, якого затримали на хабарі. За версію слідства, затриманий отримував від 50 до 100 тисяч гривень поборів на тиждень. Рішення суду - арешт на 60 днів або застава в 2 мільйони 800 тисяч гривень.

Засідання тривало близько 5 годин. Затриманий та його адвокати переконували: Василишин не винен, а усі закиди – нібито політичні репресії. Обвинувачення наполягало: є достатньо доказів провини чиновника.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Василишина відсторонили від займаної посади.

За даними ГПУ, гроші заступнику міністра передавав керівник урологічного центру столичної Олександрівської лікарні Юрій Серняк. Той, за версією слідства, особисто розподіляв лікарів на операції, які за проведені хірургічні процедури вимагали гроші від пацієнтів. Серняк збирав отримані гроші, частину – віддавав Василишину. Зі свого боку київська прокуратура повідомила – антикорупційна операція щодо незаконної діяльності заступника міністра та його спільника в Олександрівській лікарні відбулася цієї ночі. Під час обшуків вилучили понад 50 тисяч доларів США, дві з половиною тисячі євро та 320 тисяч гривень.

Як повідомляв 5.ua, у МОЗ правоохоронці обшукали кабінет і автомобіль Василишина, а Луценко заявив про беззаперечні докази у справі затриманого посадовця.

Попередній матеріал
Генсек НАТО: Ми навіть не обговорювали посилення східних кордонів до дій Росії в Україні
Наступний матеріал
Порошенко поклав квіти до пам'ятника жертвам Волинської трагедії

Справа Василишина: у МОЗ правоохоронці обшукали кабінет і автомобіль

Керівник медцентру: "Чорний" трансплантолог – це звичайний лікар, який "не розрахувався" з правоохоронцями

Луценко розповів деталі затримання заступника міністра охорони здоров'я

Заступника міністра охорони здоров'я затримали на хабарі