У "ДНР" ведуть слідство у справі розкрадання "гуманітарної допомоги" з Росії – Тимчук

  Тільки за останній місяць зафіксовано близько 600 фактів корупції у структурних підрозділах "МВС ДНР"

  Керівництво так званого "МВС ДНР" прозвітувало про проведену піврічну роботу на території Донецької області. Занепокоєння бойовиків викликає непокора місцевих жителів, корупція та криміногенна ситуація на непідконтрольній Україні території. Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

  Згідно з доповіддю, тільки протягом червня 2016 року зафіксовано близько 600 фактів корупції у структурних підрозділах "МВС ДНР".

  Крім того, стало відомо про резонансну справу щодо заступника голови "адміністрації Донецька" Валентина Лактіонова. Його звинувачують у махінаціях з медикаментами, які прибували з РФ у вигляді "гуманітарної допомоги". За даними "слідства", медикаменти, що мали безкоштовно роздавати у "ДНР", продавалися через мережу аптек.

  "На думку представників Москви, розкрадання "гуманітарної допомоги" з Росії в "ДНР" досягли такого глобального масштабу, що виникла потреба у низці показових кримінальних справ і судових рішень щодо причетних до махінаціях місцевих високих "чиновників", – повідомив Тимчук.

  У повідомленні також йдеться, що місцеве населення повсюдно ігнорує комендантську годину, у зв'язку з чим в ОРДЛО зафіксували "низьку ефективність "правоохоронців" у цілому.

  Нагадаємо, 27 липня до рук СБУ здався бойовик, який розчарувався в ідеях "Новороссии".

  Попередній матеріал
  Кабмін звільнив скандального заступника голови МОЗ Василишина та його колегу
  Наступний матеріал
  Президент привітав українців з Днем Хрещення Русі-України

  Тимчук розповів про причини активізації ДРГ та появу військових РФ з особливими шевронами

  Тимчук пояснив, чому завозять техніку і російських військових на Донбас

  Бойовики зумисне нівечать власну бойову техніку, щоб не брати участь в обстрілах ЗСУ – Тимчук

  Бойовики "ДНР" захопили завод компанії РФ у Донецьку