Кабмін призначив нового керівника МОЗ

  Виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я призначено Уляну Супрун

  Кабінет Міністрів призначив заступника міністра охорони здоров'я Уляну Супрун виконувачем обов'язків міністра. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, передає "Укрінформ".

  Уляна Супрун народилася у США. За фахом лікар. У 1995-2013 роках була членом наглядової ради Першого добровольчого медичного шпиталю імені Миколи Пирогова, осередку Спілки української молоді у Нью-Йорку.

  В листопаді 2013 року переїхала до України. З початком Революції Гідності була волонтером в медичній службі Майдану. У 2014 році разом з чоловіком заснувала та очолила громадську організацію "Захист Патріотів". 

  Водночас Уляна Супрун - директор гуманітарних ініціатив Світового Конгресу українців, директор Школи реабілітаційної медицини при Українському католицькому університеті.

  25 вересня 2015 року стала позаштатним консультантом комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. 22 липня 2016 року була призначена першим заступником міністра охорони здоров'я України.

  Як повідомляв 5.ua, 12 липня Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з лікарем, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Всесвітнього конгресу українців Уляною Супрун запропонував їй стати заступником міністра охорони здоров'я України.

  Попередній матеріал
  У Луцьку затримали генерал-лейтенанта розвідки РФ – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Оперативно: Розвідка попереджає про наступ ворожої ДРГ на Маріупольському напрямку

  Гройсман розповів, хто стане в.о. міністра охорони здоров'я

  Кабмін призначив заступника міністра охорони здоров'я

  Порошенко запропонував волонтеру стати заступником міністра охорони здоров’я

  Заступника міністра охорони здоров'я затримали на хабарі

  Міністерство охорони здоров'я може очолити генерал-майор

  5 канал - трансляція наживо