Гройсман розповів, хто стане в.о. міністра охорони здоров'я

Голова уряду очікує подання концепції реформи охорони здоров’я на найближчому засіданні Кабміну

Кабінет міністрів України має намір призначити заступника міністра охорони здоров'я Уляну Супрун виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я. Про це сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду 27 липня, інформує "Радіо Свобода"

"Сьогодні ми повинні підтримати зміни в керівництві МОЗ, з 1 серпня, в разі підтримки урядом, але я думаю уряд підтримає, ми призначимо в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун", – сказав Гройсман.

Голова уряду зазначив, що очікує від Супрун подання концепції реформи охорони здоров'я на найближчому засіданні Кабміну. За його словами, реформа системи охорони здоров'я критично необхідна країні.

Прем'єр також наголосив, що в рамках реформи необхідно приділити увагу підготовці кадрів і забезпеченню лікарів.

Зауважимо, засновники волонтерського проекту "Захист патріотів" Уляна і Марко Супрун переїхали в Україну через тиждень після початку Революції Гідності. Уляна, лікар за фахом, стала волонтером Медичної служби й була на Майдані в найгарячіші моменти. Супруни – активні учасники Світового конгресу українців, міжнародної громадської організації. Минулого року Президент Порошенко вручив Уляні Супрун і її чоловікові Маркові Супруну паспорти громадян України, підписавши указ про надання їм українського громадянства.

Як повідомляв 5.ua, 12 липня Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з лікарем, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Всесвітнього конгресу українців Уляною Супрун запропонував їй стати заступником міністра охорони здоров'я України. 22 липня Кабмін призначив її на цю посаду.

Попередній матеріал
Біля Львова легковик врізався в автобус: загинула жінка, травмовані діти
Наступний матеріал
ДСНС: В окремих районах Києва зашкалює рівень забруднення повітря

Луценко розповів деталі затримання заступника міністра охорони здоров'я

Заступника міністра охорони здоров'я затримали на хабарі

Міністерство охорони здоров'я може очолити генерал-майор

На порятунок військових: комісія міністерств оборони та охорони здоров'я рушила до Польщі

Прем'єр оцінив стан української медицини: "Ми інвестуємо не в здоров'я і життя людини, а в стіни"

Корупції в Міністерстві охорони здоров'я більше немає - Стефанишина