ДСНС: В окремих районах Києва зашкалює рівень забруднення повітря

  Несприятливі метеорологічні умови – спекотний характер погоди, слабкий вітер у приземному шарі – за прогнозом Гідрометцентру залишатимуться в Києві до 31 липня

  За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в окремих районах Києва рівень забруднення діоксидом азоту за минулу добу досяг 4-5 середньодобових граничнодопустимих концентрацій (ГДК) та формальдегідом - 3-4 ГДК. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у м.Києві.

  "Станом на 27 липня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії, рівень забруднення діоксидом азоту за минулу добу досяг 4-5 середньодобових ГДК (граничнодопустима концентрація) та формальдегідом 3-4 ГДК", - йдеться у повідомленні.

  Найбільш забрудненими є райони Бесарабської та Московської площ, вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської, проспектів Перемоги, Оболонського, бульвару Л.Українки.

  Відзначається, що несприятливі метеорологічні умови – спекотний характер погоди, слабкий вітер у приземному шарі – за прогнозом Гідрометцентру залишатимуться в Києві до 31 липня.

  Як повідомляв 5.ua, кияни нарікають на необлаштованість пляжів на околицях столиці.

  Попередній матеріал
  Гройсман розповів, хто стане в.о. міністра охорони здоров'я
  Наступний матеріал
  Визначення міста-переможця на проведення "Євробачення-2017" відклали

  Смог у столиці: у Києві вміст шкідливих речовин у повітрі перевищив норму за кількома показниками

  Рівень забруднення повітря в Києві істотно знизився завдяки зміні напрямку вітру - санепідслужба

  Лікарі констатують перевищення норми забруднення повітря у трьох районах Києва

  Рівень забруднення атмосфери повітря у Києві перевищив показники у 2-6 разів