Смог у столиці: у Києві вміст шкідливих речовин у повітрі перевищив норму за кількома показниками

  Фахівці стверджують, що можливе загострення ситуації

  Смог у столиці спричинений високим температурним режимом, відсутністю тривалих опадів та вітру. Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби.

  Як стало відомо, концентрація небезпечних речовин у повітрі столиці перевищила норму за кількома показниками.

  "За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, станом на 22-25 липня поточного року рівень забруднення у столиці перевищує середньодобові граничнодопустимі концентрації (ГДК): діоксиду азоту - в 2,75-3,25 рази на всіх постах, крім просп. Науки,37, Гідропарк; формальдегіду в 1,0-1,3 рази на пл. Бесарабській, вул. Каунаській, пл. Перемоги, 98/2, пл. Московській", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, за результатами досліджень, проведених 25 липня на територіях розташування житлових будинків, громадських будівель, установ соціального, культурного та побутового призначення, максимальні концентрації шкідливих речовин у приземному шарі атмосфери в точках відбору повітря (пр-т Бажана, 16, вул. Р. Окіпної, 4Б, вул. Хрещатик, 26) наближалися до граничного рівня.

  Як повідомили у прес-центрі, за умови збереження високого температурного режиму, при відсутності тривалих опадів та вітру рівень забруднення атмосферного повітря зростатиме, що може сприяти загостренню хронічних хвороб верхніх дихальних шляхів, легенів, серцево-судинної системи, алергічних проявів, у тому числі бронхіальної астми у людей.

  У Держспоживслужбі закликали столичну владу обмежити рух автотранспорту на центральних вулицях міста, особливо вантажного. Поліпшити ситуацію, за словами фахівців, можна за допомогою щоденного поливу доріг, прибудинкових територій та зелених зон біля будинків у ранкові і вечірні години.

  Як повідомляв 5.ua, кияни нарікають на необлаштованість пляжів на околицях столиці.

  Попередній матеріал
  "Я це зробив": у Японії чоловік з ножем убив щонайменше 19 людей з обмеженими можливостями
  Наступний матеріал
  Ворожі ДРГ зважились на штурм опорних пунктів сил АТО – зазнавши втрат, бойовики відступили

  Кияни нарікають на необлаштованість пляжів на околицях столиці

  Москва у воді: потужна злива затопила російську столицю

  У столиці на 18-19 липня оголосили штормове попередження

  "Київводоканал" обіцяє відновити водопостачання на правому березі столиці від сьогодні