Офіційний сайт Президента України

Порошенко запропонував волонтеру стати заступником міністра охорони здоров’я

  Головним викликом глава держави назвав корупцію у системі охорони здоров’я

  У вівторок, 12 липня, Президент Петро Порошенко зустрівся з лікарем, волонтером, директором гуманітарних ініціатив Світового Конгресу Українців Уляною Супрун. Як передає прес-служба Президента, Порошенко привітав волонтера з отриманням українського громадянства і запропонував їй посаду заступника міністра охорони здоров’я.

  "Дуже розраховую на вас. Раніше ми з вами приділили увагу військовій медицині, і наші воїни отримали забезпечення ліками, аптечками, послугами медиків. Але зараз завдання більш амбітне", - зазначив Президент, наголосивши, що першочерговою метою є розробка та затвердження стратегії реформування галузі охорони здоров’я.

  Головним викликом глава держави назвав корупцію у системі охорони здоров’я. "Завжди галузь була символом корупції: у фармакології, медичних послугах, у закупівлі медичного обладнання та будівництві нових лікарень. Прозора та ефективна процедура викличе довіру людей", - підкреслив Порошенко.

  У свою чергу, Уляна Супрун зазначила: "Як є політична воля, тоді все складеться. З вашою підтримкою, думаю, ми зможемо подолати багато проблем". Вона погодилася з необхідністю швидкої розробки та затвердження стратегії реформи охорони здоров’я та презентації її громадянам, щоб "вони зрозуміли, чому система міняється, і не боялися змін".

  Нагадаємо, на початку липня правоохоронці затримали на хабарі одного із заступників міністра охорони здоров'я України Романа Василишина. Під час обшуків у чиновника вилучили понад 50 тисяч доларів США, дві з половиною тисячі євро та 320 тисяч гривень.

  Попередній матеріал
  Гончаренко розповів, чому в парламенті не можуть створити робочу групу по тарифах
  Наступний матеріал
  Ричкова: Те, що коїться у Дніпрі - це просто жах

  Суд обрав запобіжний захід заступнику міністра охорони здоров’я Василишину

  Луценко розповів деталі затримання заступника міністра охорони здоров'я

  Заступника міністра охорони здоров'я затримали на хабарі

  Міністерство охорони здоров'я може очолити генерал-майор

  На порятунок військових: комісія міністерств оборони та охорони здоров'я рушила до Польщі

  5 канал - трансляція наживо