Уляна Супрун, МОЗ
Уляна Супрун, МОЗ 5 канал

Супрун пояснила, чому проти неї та її команди постійно влаштовували атаки

  Вона стверджує, що перехід на закупівлі через міжнародні організації дав змогу використати на додаткові закупівлі до 39% виділених коштів

  Тимчасово відсторонена від виконання обов'язків голови МОЗ Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook повідомила, що однією з причин постійних атак проти її команди є переформатування системи закупівель ліків.

  "Сьогодні ніхто не може просто закупити препарат від раку в 10 разів дорожче, щоб "розпилити" державний бюджет. Хоча лише у 2014 році МОЗ України тільки так і проводив закупівлі ліків за кошти платників податків. Для осіб, які сиділи біля цієї годівниці роками, – це втрачені сотні мільйонів гривень. І вони не можуть змиритися з тим, що "веселі" часи вже не повернути", – написала Супрун.

  Вона зазначила, що коли у МОЗ прибрали з закупівель корупційну складову, позитивні зміни почали відбуватися дуже швидко.

  "Лише за одним напрямком – закупівлями для лікування раку в дорослих – тепер вдається закуповувати 90% препаратів дешевше, ніж це було у 2014 році!" – наголосила медик.

  Крім того, вона стверджує, що перехід на закупівлі через міжнародні організації дав змогу використати на додаткові закупівлі до 39% виділених коштів.

  Нагадаємо, як повідомляв 5.UA, Окружний адміністративний суд м. Києва частково задовольнив заяву народного депутата Мосійчука та заборонив Уляні Супрун вчиняти будь-які дії, спрямовані на реалізацію повноважень міністра охорони здоров'я.

  Попередній матеріал
  Росія має заплатити за анексію Криму та отруєння Скрипалів – міноборони Британії
  Наступний матеріал
  Премії BAFTA: Британська кіноакадемія назвала найкращі фільми
  Loading...

  "Є три великі сили, які стверджували, що Уляна – це зло": експерт пояснив, кому вигідне відсторонення Супрун

  Атаки на МОЗ і відсторонення Супрун мають російський слід – заступник міністра МОЗ

  Супрун розповіла, від яких саме повноважень її відсторонив суд

  "З першого дня їхньої роботи їх атакують": на засіданні Кабміну обговорили ситуацію з МОЗ

  Супрун терміново повертається з відрядження в США після рішення суду про відсторонення її від посади

  "Повноваження все одно на ній": Ємець прокоментував ситуацію Супрун з юридичної сторони