Суд у справі Януковича
Суд у справі Януковича 5 канал

Суд у справі Януковича: чому "недослухали" й перенесли на завтра

2 листопада Печерський райсуд розглядав клопотання прокуратури про дозвіл на заочне судове розслідування у кримінальному провадженні щодо злочинів президента-втікача Віктора Януковича під час Революції Гідності

Загалом засідання тривало близько п'яти годин. Зрештою, суд ухвалив оголосити перерву у засіданні до 8:00 п'ятниці, 3 листопада.  Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Як відомо, справу почали слухати ще відучора. Зокрема, розпочато розгляд матеріалів, які долучила Генпрокуратура до свого клопотання. Утім, слухання продовжили й сьогодні. Причина цього – захист президента-втікача мав дуже багато зауважень. Їх було настільки багато, що інколи суддя просила адвокатів Януковича робити не політичні заяви, а коментувати лише по суті справи.

Основні суперечки точились навколо того, чому прокурори особисто не вручили Віктору Януковичу повідомлення про підозру. Також сторона захисту заявила про нібито перевищення прокурорами своїх службових повноважень, а саме провадження назвали "політичним переслідуванням".

Прокурори на такі заяви відповідають: вжили усіх заходів, аби з'ясувати, де мешкає президент-утікач, але все безуспішно. 

Аргументи сторін та гучні заяви сторони захисту – дивіться детальніше у включенні:

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пенсії по-новому: три основні зміни після старту реформи
Наступний матеріал
Гройсман: Україна запропонувала Канаді спільні проекти в літакобудуванні
Loading...