Сергій Сивохо
Сергій Сивохо 5 канал

Суд у справі Сівоха: суд відхилив клопотання захисту ветеранів

Читайте по-русски
Засідання по суті вирішили призначити на кінець липня

Напередодні у справі Сергія Сівоха два клопотання захисту ветеранів АТО – Сергія Тамаріна, Олександра Волкова та Юрія Каплю – не задовольнили у Печерському райсуді столиці.

Йдеться про клопотання щодо закриття кримінального провадження, а також повернення обвинувального акту прокурору. Відтак підготовче судове засідання вирішили завершити. А вже засідання по суті призначити на кінець липня. Під будівлею суду, водночас, відбулася акція підтримки ветеранів АТО.

"Я заявив клопотання про повернення обвинувального акту прокурору, у зв'язку з тим, що обвинувальний акт не відповідає законодавству. І виходячи з нарадчої кімнати суддя винесла абсолютно незаконне, з моєї точки рішення, яким відмовила в задоволенні наших клопотань", – прокоментував адвокат обвинувачуваних Едуард Вербінець.

"Нам інкримінують діяння, які ми абсолютно ніяк не вчиняли, статті які нам інкримінують, вони просто притягнуті за вуха", – зазначив сам Юрій Капля.

12 березня ветерани-добровольці, які є членами "Нацкорпусу", заблокували проведення так званої "Національної платформи примирення і єдності". Ініціатором створення якої і виступив тодішній радник секретаря РНБО Сергія Сівохо. Бійці звинуватили його у державній зраді, адже той зібрався "налагоджувати діалог" із представниками окупаційних адміністрацій.

У процесі сварки почалася штовханина, під час якої ексКВНщик опинився на підлозі. Після цього бійців затримали. 13 березня ветеранам Юрію Каплі й Сергію Тамаріну Печерський суд обрав запобіжний захід – особисте зобов'язання, а Олександру Волкову – цілодобовий домашній арешт. Останнього згодом відпустили на поруки народного депутата Михайла Бондаря.

Попередній матеріал
Кабінет Міністрів офіційно скасував пробне ЗНО
Наступний матеріал
"Крим треба брати": яким командувачем був Воронченко та що робив під час окупації Криму
Loading...

"Слуги" народу просять секретаря РНБО звільнити Сівоха

"Падіння Сівоха": прокуратура оскаржуватиме запобіжні заходи підозрюваним

"Падіння Сівоха": двом представникам "Нацкорпусу" обрали запобіжний захід (Оновлено)

"Падіння Сівоха": суд почав обирати запобіжні заходи затриманим представникам Нацкорпусу

Клімкін: Презентація "платформи примирення" на тлі переговорів з окупантами – збіг?

Чому впала "платформа Сівоха": повна версія всіх подій